Sayfa 409/999 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509909 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,265 - 3,272 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Ne kadar dolar satıyorlar acaba?

Aralık'ta biraz topladıklarını veriyorlardır...

Ak akça kara gün içindir.

Neyse...

Gram altın ons ayağından aldığı güçle yükselmeye devam...

Bakalim dolari nereye kadar baskiliycaklar.fiyat=dolarx2

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Finlandiya'da 34 yaşındaki dünyanın en genç Başbakanı olan Sanna Marin haftada dört gün altı saatlik mesailerden oluşan bir çalışma sistemine geçmek istediklerini duyurdu.

SSK’larını tam batıracaklar böyle giderse. Zaten batıyorlar bu da tuz biber olur artık.
    Finlandiya'mı batıyormuş veya batacakmış ben anlamadım bu yorumu ? Haftada 4 gün çalışma mevzusunu Microsoft Japonya'da denedi ilk , verimlilik artınca devam ettiler millet kopyalamaya başlamış anlaşılan bu sistemi..

Adamlar insani çalışma şartını haftada 40 saat olarak belirlemiş zaten , 5 gün 8 saati yıllardır uyguluyorlar ben bu sistemle batan bir ülke görmedim ama haftada 6 gün günde 11 saat çalışarak batan bir ülke gördüm malesef üzerinde yaşıyorum ve sokakta herkes 5 karış suratla geziyor..

4.  Alıntı Originally Posted by banucann-2 Yazıyı Oku
    şifreyi kaybetmiştim, unuttum. e-mail adresim değişmişti. 5 kez yalnış şifre girdim. . eski e-mail adresim (mynet) ücretli oldu. kaldırıldı. yine, yeniden böyle katılabildim. saçımı uzun, aklımız kısa, ancak bunu başarabildim
    Tekrar hoş geldiniz,yanlış hatırlamıyorsam bitcoinler vardı sizde ne oldu onlar?

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Tekrar hoş geldiniz,yanlış hatırlamıyorsam bitcoinler vardı sizde ne oldu onlar?
    Hoş bulduk, hepsi duruyor. kazanç amaçlı almamıştım hiç birini. ara sıra bakıyorum. hepsi fiziki cüzdan da. sanırım bu fiyatlardan gram külçe altın alma zamanı geldi. inşallah.

7.  Alıntı Originally Posted by HisseMA Yazıyı Oku
    Finlandiya'mı batıyormuş veya batacakmış ben anlamadım bu yorumu ? Haftada 4 gün çalışma mevzusunu Microsoft Japonya'da denedi ilk , verimlilik artınca devam ettiler millet kopyalamaya başlamış anlaşılan bu sistemi..

Adamlar insani çalışma şartını haftada 40 saat olarak belirlemiş zaten , 5 gün 8 saati yıllardır uyguluyorlar ben bu sistemle batan bir ülke görmedim ama haftada 6 gün günde 11 saat çalışarak batan bir ülke gördüm malesef üzerinde yaşıyorum ve sokakta herkes 5 karış suratla geziyor..
    Bizde resmi rakamlara uyulsun yeter.Piyasada tercih edilen haftalık çalışma saati 60 saat veya ödenen asgari ücret ise 1500 TL civarı ki bu ücret bazı işyerlerinde 1000 TL nin altına düşüyor.Resmi asgari ücretten veya haftada 45 saat çalışanlar şanslı.İşsizliğin sorun edildiği yerde elbette bunlar konuşulmuyor.

Portföyde son durum

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Bugün portföye %5 hisse ekledim. Son durum, %45 altın, %15 gümüş, %20 döviz, %15 TL, %5 hisse. Realizasyon devam ederse hisse %15 e kadar çıkar.

Sayfa 409/999 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509909 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •