Sayfa 415/999 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515915 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,313 - 3,320 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. ABD'nin Irak'ın başkenti Bağdat'ta düzenlediği hava saldırısıyla öldürülen İran Devrim Muhafızları Kudüs Gücü Komutanı Kasım Süleymani için Kirman'da tören düzenleniyor. Törende çıkan izdihamda 32 kişi öldü, 190 kişi yaralandı. İzdiham sonrası Süleymani'nin cenazesinin defni ertelendi.

2.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    ABD'nin Irak'ın başkenti Bağdat'ta düzenlediği hava saldırısıyla öldürülen İran Devrim Muhafızları Kudüs Gücü Komutanı Kasım Süleymani için Kirman'da tören düzenleniyor. Törende çıkan izdihamda 32 kişi öldü, 190 kişi yaralandı. İzdiham sonrası Süleymani'nin cenazesinin defni ertelendi.
    tastamam ortadoğu manzarası

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Tamam...Bilinen bir ortadoğu manzarası da...Bu, Cübbeli Ahmet Hoca gibi bir devleti, ülkeyi ve de halkını aşağılama ve de hakaret etme hakkı vermez...Yukarıda yazılanlara bakıyorum da hemen akla mezhep temelli yaklaşımın anlamsız düşmanlığı geliyor...Esad ve Suriye de bundan nasibini aldı. Ama ceremesi tümüyle bu ülke halkı çekti...

4. Aynı durum bizde de yaşanır...Olayın mezheple değil de ülke anlayışı ile bağlantısı var daha çok...

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    ABD'nin Irak'ın başkenti Bağdat'ta düzenlediği hava saldırısıyla öldürülen İran Devrim Muhafızları Kudüs Gücü Komutanı Kasım Süleymani için Kirman'da tören düzenleniyor. Törende çıkan izdihamda 32 kişi öldü, 190 kişi yaralandı. İzdiham sonrası Süleymani'nin cenazesinin defni ertelendi.
    adamlar daha cenaze töreni bile organize edemiyor. sonra kalkıp ABD ye kafa tutuyor. şaka gibi coğrafya
    ytd..

6.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Tamam...Bilinen bir ortadoğu manzarası da...Bu, Cübbeli Ahmet Hoca gibi bir devleti, ülkeyi ve de halkını aşağılama ve de hakaret etme hakkı vermez...Yukarıda yazılanlara bakıyorum da hemen akla mezhep temelli yaklaşımın anlamsız düşmanlığı geliyor...Esad ve Suriye de bundan nasibini aldı. Ama ceremesi tümüyle bu ülke halkı çekti...
    bana yönelik yazdığınızı varsayarak cevap verme gereği duydum. öncelikle haklısınız. ortalıkta cübbeli Ahmet kılıklı Şia düşmanı ırkçı/mezhepçi mendeburlar serbest atış yapıyor. Ama benim yazdığımda iran halkına ya da şiilere karşı bir aşağılama yok. ya da ben o kasıtla yazmadım. aynı vaka başka bir ortadoğu ülkesi olan Türkiye'de de yaşansaydı yine aynısını yazardım.

7.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Aynı durum bizde de yaşanır...Olayın mezheple değil de ülke anlayışı ile bağlantısı var daha çok...
    Ulke anlayisi derken ?

8.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ulke anlayisi derken ?
    Şeyh, mürit, din, biat, fanatiklik...vs.

Sayfa 415/999 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515915 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •