Sayfa 429/999 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529929 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,425 - 3,432 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. dolar yatırımcısının çelişkisi de burada, tamam enflasyona karşı paranı korumak için dolarda durmak iyi fikirde.Hisse alır gibi 10 olsun 20 olsun diye beklersen ülke çöker zaten yiyecek ekmek bulamayınca elimdeki doları ne yapacağım? arjantin işte pesoyu dolara eşledi ee herşeylerini abd ye baladılar 90 larda kıcları krizden kurtulmadı.Yani istersen resmi paranı dolar yap üretemiyorsun son acı malesef.

2. silindi....
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    Patates üretimi (yıllık ortalama) a.k partisi türkiye yi uçuruyor.

��1990-2002: 4,9 milyon ton
    ��2003-2019: 4,5 milyon ton

Kuru soğan üretimi (yıllık ortalama)

��1990-2002: 2,02 milyon ton
    ��2003-2019: 1,94 milyon ton

Türkiye nüfusu

��1990: 55 milyon
    ��2019: 82 milyon
    Patates-Soğan fiyatları artmasın içerde diye ihracatı kısıtladılar dün...

4.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Cevdet Bey...

Geminin kamarasında oturup, kaptanın batmasını dileyen yolcu görüntüsü veriyorsunuz...

Hadi bizler, bu halk, batmasak da sadece bu yöneticiler batsa ben de katılacağım dileğinize...

Ama akıllı olalım derim.

Gidecek başka yerimiz yok.
    Yok hocam ben öyle demek istemedim yanlış anlaşılma oldu batalım demiyorum ekonomi ile yürütülen politikalardan kaynaklı söyledim..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,749
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Hey onbeşli onbeşli

Tokat yolları taşlı
    Onbeşliler gidiyor
    Kızların gözü yaşlı...

Eşliğinde, göbek atarız artık...
    Hazır yeri gelmişken yanlış bilinen kafalarda yanlış izler bırakan duruma izah getirelim.
    Hey onbeşli ağıttır,ama reha beyin yazdığı gibi düğünlerde göbek atanlar bulunur. Burada ki onbeşli onun çüçük beyninde başka şeyler canlandırır çünkü
    Savaş yıllarında Osmanlı da ;ASKER İHTİYACI HASIL olunca,hicri takvime göre 1315 doğumlular askere çağrılmıştır.O yıllarda 18 yaşına tekabül eder. Canakkale veya başka cephelerde 15 yaşında çocukların askere alındığı bilgisi yanlıştır. Gönüllü olarak gidenler vardır. O zamanın gençleri paralı askerlik yapıp kefen diye masa örtüsüne sarınan çakma kahramanlar değildi.

6. Suud prensleri ve aileleri, İran'ın şehit Süleymani suikastına tepkisinden panikledi ve bu sebeple ülkeyi terk edip Avrupa'ya uçmaya başladılar.

7. İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, İran'ın ABD üssünü vurmasının ardından yaptığı açıklama ile yeni bir saldırının sinyalini verdi. Ruhani, "Amerika Süleymani'nin elini kesebilir fakat İran buna bacağını keserek yanıt verecek" dedi.

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, İran'ın ABD üssünü vurmasının ardından yaptığı açıklama ile yeni bir saldırının sinyalini verdi. Ruhani, "Amerika Süleymani'nin elini kesebilir fakat İran buna bacağını keserek yanıt verecek" dedi.
    Orjinali sakal ve kol değil miydi?

Sayfa 429/999 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529929 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •