Sayfa 430/999 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530930 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,433 - 3,440 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Patates-Soğan fiyatları artmasın içerde diye ihracatı kısıtladılar dün...
    Fakirleştiğimizi Kabul etmemek için patates üreten çiftçiyi batırıyoruz. Sonra daha çok fakirleşiyoruz Mal mal politikalar.

2.  Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    dolar yatırımcısının çelişkisi de burada, tamam enflasyona karşı paranı korumak için dolarda durmak iyi fikirde.Hisse alır gibi 10 olsun 20 olsun diye beklersen ülke çöker zaten yiyecek ekmek bulamayınca elimdeki doları ne yapacağım? arjantin işte pesoyu dolara eşledi ee herşeylerini abd ye baladılar 90 larda kıcları krizden kurtulmadı.Yani istersen resmi paranı dolar yap üretemiyorsun son acı malesef.
    Dolar paradır abi. Dolara yatırım yapılmaz, dolar alıp dolarla yatırım yapabilirsin mesela dolarla bitcoin, ons altın alabilir veya dolarını faize koyabilirsin. Bizim dolarcılar zannediyor ki dolar artınca para kazandım… yoo elindeki paran aynı kaldı illüzyon olan şey TL.

3. Sizden boyle yorum gordugum icin aglayacagim
    yav,tebrikler.
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Cevdet Bey...

Geminin kamarasında oturup, kaptanın batmasını dileyen yolcu görüntüsü veriyorsunuz...

Hadi bizler, bu halk, batmasak da sadece bu yöneticiler batsa ben de katılacağım dileğinize...

Ama akıllı olalım derim.

Gidecek başka yerimiz yok.
    y.t.degildir.

4. Suriyedede cok zenginler vardi ozelliklede halepte buyuk tuccarlar vardi dolarla ticaret yapan,simdi cadirda kaliyorlar.
    Once ulkemiz...
     Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Ülkeler birbiriyle savaşıyor ortalık yangın yeri bizimkilerde dolarla savaşıyor savaşın bakalım sonunda kim kazanacak yıl sonuna daha çok var. iyice batın da görelim sizi..
    y.t.degildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Suriyedede cok zenginler vardi ozelliklede halepte buyuk tuccarlar vardi dolarla ticaret yapan,simdi cadirda kaliyorlar.
    Once ulkemiz...

y.t.degildir.
    iyi de ben kaptan ve yönetiminden hoşlanmıyorum. yaptıklarını onaylamiyorum. farkımız bu...

önemli fark bence...

6. 08 Ocak Çarşamba 12:01 BORSA İSTANBUL/ATİLLA: BIST SWAP PİYASASININ GÜNLÜK ORTALAMA HACMİ 10 MİLYAR LİRAYA ULAŞTI

08 Ocak Çarşamba 12:02 BIST/ATİLLA: 2020'DE TLREF KREDİ, İHRAÇLAR KATLANARAK ARTACAK

08 Ocak Çarşamba 12:02 BIST/ATİLLA: 2019'DA TLREF'E DAYALI ÖZEL SEKTÖR TARAFINDAN 18 MLYR TL ÜZERİNDE İHRAÇ OLDU

7.  Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Suriyedede cok zenginler vardi ozelliklede halepte buyuk tuccarlar vardi dolarla ticaret yapan,simdi cadirda kaliyorlar.
    Once ulkemiz...

y.t.degildir.
    Suriyede iç savaş çıktı. Doların suriye para birimi karşısında artışı ile o hale düşmediler.

Vatandaş doların çıpalı kur gibi baskılandığından bahsediyor, nasıl alakalar kurulmuş anlaşılır gibi değil.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8. Her yerde baskı var...Borsada da bankalarda açığa satış engellendi mesela...

Sayfa 430/999 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530930 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •