Sayfa 433/999 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533933 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Teşekkür ederim. Münibüs E-5 altın lokasyon, 3+1 ara kat, yenice sayılacak bir daire arayışımız var.

2.  Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Hazır emlak konuşuluyorken sorayım ben gözümü kararttım ev alacağım Kadıköy ve Maltepe bölgesinde uygun bildiniz satılmayan yerler varsa bilgi beklerim.
    Finans Merkezine yakın Soyak Yenişehir sitelerinin olduğu bölgeyi (Ümraniye_Ataşehir arası bir bölge) tavsiye ederim. Metro çalışması da yeniden başladı...Çok yakın metro istasyonu olacak...

3. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

İran Sivil Havacılık Başkanı, Tahran'da düşen ve 176 kişinin öldüğü uçak kazasıyla ilgili yaptığı açıklamada "Kara kutuyu Boeing'e vermeyeceğiz" dedi.

Kendi füzeleri mi yanlışlıkla vurdu acaba?

4. ya emlaktaki fiyatlar 2001 krizinde v şeklinde bir dalgalanmaya tabi olmuş olabilir çünkü o kriz v şeklinde bir büyüme grafiğine sahipti.Fakat bugün yüzdürülen batık krediler ve zombi kobilerle sermayenin toplanması daha çok bir L şeklini alacağa benziyor.Hatta bazıları ekonomiye güven verilemezse merdiven şeklinde Llerden de bahsediyor.

5. 08 Ocak Çarşamba 15:41 TÜRKAKIM'DA DOĞALGAZ AKIŞI BAŞLIYOR

08 Ocak Çarşamba 15:45 PUTİN: TÜRKAKIM SADECE TÜRKİYE'YE DEĞİL GÜNEY AVRUPA'YA DA OLUMLU ETKİ EDECEK

08 Ocak Çarşamba 15:44 PUTİN: DENİZİN DİBİNDEN 16 MİLYAR METREKÜP KAPASİTEYE SAHİP İKİ PARALEL HAT YAPILDI

08 Ocak Çarşamba 15:43 PUTİN: RUSYA İLE TÜRKİYE ARASINDAKİ İŞBİRLİĞİ BÜTÜN ALANLARDA GELİŞİYOR

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    İran Sivil Havacılık Başkanı, Tahran'da düşen ve 176 kişinin öldüğü uçak kazasıyla ilgili yaptığı açıklamada "Kara kutuyu Boeing'e vermeyeceğiz" dedi.

Kendi füzeleri mi yanlışlıkla vurdu acaba?
    Actirtma "kara" kutuyu soyletme kotuyu. Bu irandan beklenir salaklar kendi ucagini vurmus olabilirler. Ama onlarda ucak vuracak teknoloji var mi onu da bilmiyorum. Zira abd ustlerine attiklari patlamamis bi fuzenin resmini gordum(patlayabilme ozelligi var mi bilmiyorum) ulan bari biraz daha aluminyum folyo sarinda kirilmasin parcalar hepsi bir birinden ayrilmis. Sert mukavva ve aluminyum folyoyu bir birine bile tuttutmaktan acizler.

7. Doğalgaz fiyatları düşecek mi ? Doğalgaz faturalarımız düşecek mi ? Bizi o ilgilendiriyor...Gerisi fasa fiso...

8.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Doğalgaz fiyatları düşecek mi ? Doğalgaz faturalarımız düşecek mi ? Bizi o ilgilendiriyor...Gerisi fasa fiso...
    Hayır yükselecek.

Ne demiş Murphy,

Gülümse, yarın daha kötü olacak.

Sayfa 433/999 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •