Sayfa 441/999 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541941 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by Alsat Yazıyı Oku
    o bıçkın delikanlıdan eser kalmamış. Nerede 52 hedef, hani tehdit bile edilirse abd ortalığı yıkacaktı. Şu anda abd twitter hesaplarında konuşulan başlıklar. Gereksiz yere bizi yutkundurdu, rusyanın elini güçlendirdi vs. gibi yorumlar.

Hesapsız iş yapıldığına pek ihtimal vermiyorum
    Ya cidden ciddi ciddi abd nin korktugunumu saniyorsun. Abd korksaydi iranin en onemli adamlarindan birini vurmazdi. 52 hedef hala beklemede iran fason cikti. Ya Allah askina su irani birsey saniyorsunuz ya inanamiyorum nasil kaniyorsunuz evinizde iran medya kanallari mi yuklu. Abd irani sadece 1 eyaletiyle hareket edemiyecek hale getirir emin olun. Ek bilgi: Abd 52 eyaletten olusuyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,786
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Roma'da Yunan'da Mısır'da uzak Doğu'da, Amerika'da, Orta Asya'da, İran'da şurda burda tek tanrılı inancı olmayan insanlar tanrı olarak kendilerinden üstün varlığa inanmıyorlar mıydı?
    Dinler toplumları düzene sokmak için bir olgudur,gereklidir diyelim fazlada kurcalamadan kenara çekilelim.

3. Adamlar sulamaniyi oldurdu videolar heryerde isemesen bile onune cikiyor. Adamin yuzugunu bile gordun. Hani 80 kisi oldu ya.. la bir tane ya sadece bir tane foto istiyorum zor mu ya bari duvarin catlaginin resmini uydu görüntüsüyle yayinlasin iran ona bile tamam diyecegim soz. Onlarda abd askerine o ustlerde zarar verecek ne oyle bir teknoloji ne de oyle bir yurek var.

4. %100 karda ve dahi %80 malda idim. Malın üstüne malak gibi yattım kar eridi %90 kaldı tek lot satmadım trade etmeye de çalışmadım malak gibi yatmaya devam ediyorum bu havalarda trade edip karlı çıkan bence sadece şanslıdır.
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Yarın BİST günü ..Tabi gece bir anormal gelişme olmazsa...

Bizim BİST'çiler bir önceki gün herkes satarken en uygun yerden küfeyle girmişlerdir hisselere...

Şaşmaz.

Ayhan Bey olsaydı katılırdı bu fikre...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Ya cidden ciddi ciddi abd nin korktugunumu saniyorsun. Abd korksaydi iranin en onemli adamlarindan birini vurmazdi. 52 hedef hala beklemede iran fason cikti. Ya Allah askina su irani birsey saniyorsunuz ya inanamiyorum nasil kaniyorsunuz evinizde iran medya kanallari mi yuklu. Abd irani sadece 1 eyaletiyle hareket edemiyecek hale getirir emin olun. Ek bilgi: Abd 52 eyaletten olusuyor.
    Bu hayranlığınızın nedeni ve kökeni nedir artık merak etmeye başladım?

Dünyada insanlar, ülkeler arasında tek doğru ve geçerli olan şey "güç" müdür?

Adalet hak hukuk diye bir şey yok mudur derununuzda?

O zaman biz ülke olarak büyük ve güçlü devletlerle ilişkilerimizde hemen her konuda bize ne yapılırsa yapılsın, yanıt vermeye kalkarsak sopayı yiyeceğimizden İran gibi sineye mi çekmeliyiz?

Ulusların, halkların haysiyeti, onuru diye bir şey duydunuz mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Dinler toplumları düzene sokmak için bir olgudur,gereklidir diyelim fazlada kurcalamadan kenara çekilelim.
    Açan da, kurcalayan da, yeterli diyen de sizsiniz...

Ne ala memleket...

Bu başlıkta gündem belirlemek bana göre size ait bir şey değil...

Çok yenisiniz...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,786
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Vay anam..! Ceviri gayet mustehcen oldu...
    Yo bir parasını koruyan vardır, birde artsın kazanalım diyen. Sanırım siz ikinci guruptansınız.
    Japon yeni son olaylarda artı.Peki istedikleri bir durum mu?Ben yazayım istemezler. Bu ülkede döviz ihracatcı zor durumda kalınca artar senin üç kuruşuna bakmaz.

8.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Yanlış anladınız sanırım ben kendi fikirlerimi değil ortada dolaşan bilgileri paylaştım. Yaklaşık 4/5 yıldır abd de yaşıyorum. Siz baya bilgi sahibisiniz sanırım burasıyla ilgili, 52 eyalet falan önemli bilgiler. Yalnız bilgi de sıkıntı var bi kontrol edin eyalet sayısını. Kolay gelsin

Sayfa 441/999 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541941 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •