Sayfa 442/999 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542942 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Dolar 5,90 ,birazda konu başlığına uygun yazı olsun,hani eskiden grafik paylaşan arkadaşlar vardı.....dolar 5,80 i tekrar görür mü?

2. Bu sabah deli gibi kilo kilo altın alındı ne oldu terse geldiler .

Giden ata atlayan çok oldu yine

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,758
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Açan da, kurcalayan da, yeterli diyen de sizsiniz...

Ne ala memleket...

Bu başlıkta gündem belirlemek bana göre size ait bir şey değil...

Çok yenisiniz...
    Sizin Türkçe biraz zayıf. WHAT ? Hangi konuda yeniyim?Bir açarmısınız?Briç derseniz size yazdığıma hala cevap vermedinz, sizi keserlerken müdahale ettim, siz nasıl bir tipsiniz anlamadım. Neyse iş uzamasın her kes kendi yoluna.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim. Münibüs E-5 altın lokasyon, 3+1 ara kat, yenice sayılacak bir daire arayışımız var.
    Ozelden yazdim size

Valla ben o uçağın iran tarafından yanlışlıkla vurulacağına falan kesinlikle inanmıyorum.Bu iran ırakla 10 yıl savaştı son 50 yılda savaş tecrübesi en fazla olan ülkelerden.O yüzden yok bir füze atamadılar,yanlışlıkla uçağı düşürdüler bu mollalar bu işi bilmiyor argumanına benim aklım ermez.O uçağı amerika düşürdü,ben kolayca bombasız falan uçak düşürebilecek teknolojinin amerikada olabileceğini düşünüyorum,ya da gizlice uçağa bomba konmuş da olabilir.Bence yeni bir dönem başladı,sonuçta ne oldu iran ben artık kimseyi sallamadan nükleer üretimine devam edeceğim ,anlaşma falan sallamam dedi.Economist dergisinin karikatürlerden oluşan takvimindeı sanırım mart ayında israil elinde bir nükleer bomba iran için hazırlanmış bir nükleer silahı tutuyordu elinde.Ve karikatürler hep iran üstüneydi.Bu iş bitmedi amerika sonunda iranı parçalayacak,son hedef te biziz.Bir tiyatro var elbette ama bu eserin sonunda maalesef iyi son yok,en azından bizim açımızdan.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bu başlık balli...Anlaşıldı.

Ayrıksı ne kadar tıp varsa şekerin mahlukati çektiği gibi çekiyor...

Bunca yıldır bu forumdayim, aşina olduğum, kendi açtığım basliklar dışında yerlestigim bir başlık olmamıştır...

Bence de herkes kendi bildik yoluna...

Didaktik tavırlı insanlardan benim öğrenecek bir şeyim yok...

Muhatap almadigim insanlar arkadaşlarım dışında (sayısı da gayetle azdır) bana haksizsam destek falan da vermesinler..

Hele hele de hiç derdim olmayan ltibar olayını bana bir seyler yazmak için kullanan tanımadığım insanlarla işim olmaz...

Maruzatim bu kadar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,758
    O ucağın düşeceği vardı düştü. Bunu ne İrana nede ABD ye bağlamak neyin kafasıdır?Hadi ABD yi izlediğimiz dizilerden kabul ettik diyelim. Hiç mi vicdan yoktur. Kendinizi hayal dünyasından sıyırıp gerçeklere dönün.

8. Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı bölgesinde 4 askerin bombalı saldırı sonucu şehit olduğunu açıkladı.

Sayfa 442/999 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542942 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •