Sayfa 465/999 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565965 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,713 - 3,720 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,376
    dolar ilmek-ilmek işleniyor
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem...liyor-5562795/

Ustadlar
    Resimde iban no da var
    1 tl az demeyin icinizden ne geciyorsa...
    Allah rizasi icin yollayin derim...

3.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    https://www.ensonhaber.com/trump-abd...ra-istedi.html

Ne olduğunu biliyor fiyatını bilmiyorduk.
    Oo bizim hedef girisimden ortakta buralardaymis ne yaptin bitirdin mi devam mi hedefe?

4. iktidar partisi gecmiste ozellikle Ali Babacan doneminde yuksek faiz dusuk kur politikasi ile ulkeye faydasindan kat kat daha fazla zarari olan sicak parayi bol bol cekti ama ithalat ve dis ticaret acigini patlatti, yerli uretim agir barbe aldi...

Doviz acigi yine doviz kredileri ile kapatiliyordu... disardan alinan kredilerle fonlanan ic tuketim artisi ile sanal bir refah ortami yaratildi....Tabi sistemin miadi dolunca donen carkin disleri kirilmaya ve parcalanmaya basladi....

Su anda ulke ekonomisini yoneten Damad ve ekibi ise gecmisteki modelin tersi bir mekanizmayla ekonomiyi yonetiyorlar....Yani dusuk faiz ve yuksek doviz politikasi....ulkenin su anda icinde oldugu ekonomik sartlara gore uygun modelin bu oldugunu dusunuyorum.

Haftaya beklenmendik bir faizi indirimi daha gelirse cok sasirmamak lazim.

5.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    iktidar partisi gecmiste ozellikle Ali Babacan doneminde yuksek faiz dusuk kur politikasi ile ulkeye faydasindan kat kat daha fazla zarari olan sicak parayi bol bol cekti ama ithalat ve dis ticaret acigini patlatti, yerli uretim agir barbe aldi...

Doviz acigi yine doviz kredileri ile kapatiliyordu... disardan alinan kredilerle fonlanan ic tuketim artisi ile sanal bir refah ortami yaratildi....Tabi sistemin miadi dolunca donen carkin disleri kirilmaya ve parcalanmaya basladi....

Su anda ulke ekonomisini yoneten Damad ve ekibi ise gecmisteki modelin tersi bir mekanizmayla ekonomiyi yonetiyorlar....Yani dusuk faiz ve yuksek doviz politikasi....ulkenin su anda icinde oldugu ekonomik sartlara gore uygun modelin bu oldugunu dusunuyorum.

Haftaya beklenmendik bir faizi indirimi daha gelirse cok sasirmamak lazim.
    5,87 seviyesini yüksek döviz olarak mı değerlendiriyorsunuz yoksa önümüzdeki hafta beklenmedik faiz indirimi sonrasında mı kurlar yüksekecek?

6. Bence 6.5 rekabetçi. Altı cari açık üstü kriz borç ödeyememe. Şu an 6.5 yok sonu 7 ideal düşük faizle beraber.

Zengin yaşamayı güzel arabaları samsung iphone ları hak etmiyoruz. Bu gerçeği kabul edip yüzleşirsek hak edecek noktaya da daha kısa sürede geliriz. Hak etmediğin refahı ancak borçla gelecek nesillerden çalarak yaşarsın.
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    5,87 seviyesini yüksek döviz olarak mı değerlendiriyorsunuz yoksa önümüzdeki hafta beklenmedik faiz indirimi sonrasında mı kurlar yüksekecek?

Alıntı Originally Posted by altınorta Yazıyı Oku
    Demokrasiyi getirirler diyorsunuz yani İran'a Allahtan bizde var demokrasi.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trump twitterdan İranı kaşımaya basladı bile.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sn ahmetg topiği okuduğunuzu görüyorum,alakasız olacak ama cevaplarsanız sevinirim.Amerikada emlak fiyatları son iki yıldır nasıl gidiyor.Artış azalış nedir durum.

Sayfa 465/999 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565965 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •