Sayfa 474/999 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574974 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,785 - 3,792 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. asıl sıkıntı şu olacak.fed bilanço azaltımına geçer veya faiz artırımı ruhu bile oluşursa biz faiz artırabilecekmiyiz.artıramazsak o zaman 2018 de olandan çok farklı bi şey beklemem.ytd.

2. Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Rus lider Putin'in çağrısıyla Libya'da ateşkes anlaşması yapılması konusunda Moskova'da taraflar arasında başlayan görüşmelerde uzlaşıya varılan taslak metni, Türkiye karşıtı olan darbeci general Hafter tarafından kabul görülmedi. Darbeci general Hafter, metni imzalamadan Moskova'dan ayrıldı.

3. Hocam herseyin farkindayim ben cok sukur aklimi kiraya vermedim. Ben kopek baliginin ustundeki romora baligiyim. Aklima yatarsa kopek baligini takip ederim yatmazsa ilk koseden donerim.
     Alıntı Originally Posted by GKl Yazıyı Oku
    derinhisse hesabının sahibi bildiğin Spk ve bilimum kanuna karşı suç işleyen bir dolandırıcı. Üstelik göz göre göre yapıyorlar bunu, arkalarında birileri olsa gerek. O ve onun yanında bir sürü hesap daha var böyle. Bunlar 50bin 100bin takipçili hesaplar ve çok etkililer. Bilen bilmeyen herkese organize bir şekilde durmadan hisse aldırıyorlar. Kanunen suç.

4. Simdi reysasi da verdim ciktim yeter Allah bereket versin. Artik isterse 100 olsun full dolara gececegim.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,373
    dün blommbergte bir yorumcu bistte 195 binden bahsediyordu ancak ben 12 yıllık bir yükselen kama görüyorum, sonra ben demiştim dersem kızmayın
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK

6. En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

7. Diyanet'in sitesinde yer alan 'Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından uygulanan Sosyal Konut Projesinin dini hükmü nedir?' sorusuna Din İşleri Yüksek Kurulu şu cevabı verdi:
    "İslam'da faiz, kesin olarak haram kılınmıştır. Bir zaruret bulunmadıkça faiz almak da vermek de caiz değildir. İş kurmak veya genişletmek; ev, araba satın almak üzere kişi, kuruluş veya bankalardan alınan faizli krediler de bu kapsamdadır ve caiz değildir.TOKİ aracılığıyla devreye alınan son uygulama ise devletin, alt veya orta gelirli vatandaşlarına yönelik olarak ürettiği bir sosyal konut projesidir. Bu projede, peşinat haricindeki tutar, kamu bankaları vasıtasıyla kredilendirilmekte olup devletin söz konusu borçlandırmadaki amacı, faiz geliri elde etmek değil, aksine ödeme güçlüğü içindeki vatandaşlarının ev sahibi olmalarına yardımcı olmaktır.
    Bu itibarla, devlet TOKİ'nin bu uygulamasında başka bir yolla konut alma imkânı tanımadığından, belirtilen niyet ve amaçlar doğrultusunda söz konusu projeden yararlanmak caizdir."
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8. Hadi leynnn...

Sayfa 474/999 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574974 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •