Sayfa 488/999 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588988 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    2 Ilen zarbedececeksiniz 380'ni, gözleriniz faltaşı gibi açılacak.
    380×2=760 hesap dogrumudur.

Anneyyyyyyy.Yandik desene.
    Şubat vadeli short yapsak dusmezmi biraz aşağı

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    2 Ilen zarbedececeksiniz 380'ni, gözleriniz faltaşı gibi açılacak.
    Ağabey 2 nokta bir küsüratı neyim yok mu?
    2.99 mesela.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

3. Kasımdan beri ilk kez bugün ekleme yaptım dolarlara. 5.85 iyi fiyat, ucuz, beğendim, aldım. Daha düşerse daha da eklerim.
    Medvuatçılar kan ağlıyor, borsaya biraz tecrübesi olan tarihi zirveden girmez, yatırım araçları içinde en ucuzu dolar, reel olarak değeri iki yıl öncesine döndü. Bekletebilir, huyudur ama sonunda pişman etmez diye düşünüyorum.
    Herkese iyi kazançlar..

4. tesadüf beni bugün MT aradı. Hisse senedi yatırım fonumuz 4 aydır çok iyi kazandırıyor. fonlarımızı alın siz de çok kazanın dedi.

bu bir işaret olabilir mi?

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Banka müşteri temsilcileri sıkça ararlardı geçen yıllarda. Epeydir aramıyorlar.

Yüzleri de kalmadı verecek cazip bir şeyleri de.

Ne diyecek bana paramı isterken?

Nasıl kandıracak?

5. ABD Dışişleri Bakanlığı Siyasi ve Askeri İşlerden Sorumlu Müsteşarı Clarke Cooper, Türkiye'nin Rusya'dan aldığı S-400 hava savunma sistemleri nedeniyle CAATSA yaptırımlarının uygulamaya koyulabileceğini ve Türkiye'nin bu sorunu çözmek için süresinin giderek azaldığını belirtti.

Geçtik bu haberi de.
    Yok hükmündedir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Nihat Özdemir'in FETÖ'den gözaltına alınan oğlu ve gelini serbest bırakılmışlar...

İnsanın aklına hemen fidye geliyor...

Olmaz olmaz...İmkanı yok olmaz...

7. twitterdan

YSK'nin İlçe Seçim Kurulu tarafından, sandık kurullarında zorunlu olarak görev alacaklarına ilişkin belgelerin, okullarda öğretmenlere doldurtulduğu haberleri geliyor....
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Onu bunu bos verin beylerde yatirimlik aldigim bir evim var bana akil verin bakalim su an o ev satilir mi yoksa biraz daha beklemelimiyim. Ne dusunuyorsunuz bu konuda?
    Bizim elden çıkarmayı düşündüğümüz birkaç daire var ayıptır söylemesi.
    Hatta bir tanesini almak isteyen bile var. Fakat şu anki düşük fiyatlardan hemen satmayı düşünmüyoruz.
    Fiyatların yeniden yükselmesi zor. Ama en azından bekledikçe kendini biraz daha amorti ediyor (kiralarla)
    Satış için kendime verdiğim mühlet önümüzdeki 10 yıl.
    Semtteki kiracı profili değişirse daha erkene çekebilirim.

Yine de kararınızı etkilemiş olmayayım. Stratejim yanlış da olabilir.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

Sayfa 488/999 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588988 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •