Sayfa 507/999 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 4,049 - 4,056 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Son dakika: Libya'da kalıcı ateşkesi ve barışı tesis etmeyi amaçlayan zirve Almanya'nın başkenti Berlin'de başladı.

Bakalım zirveden ne hükmünde kararlar çıkacak?

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Tuvaletin giderini contasız bağlamış zepevenk, abimlen bakıyoruz sifonun suyu neye az gidiyor deye?

3 Ay sonra alt kattan çağırdılar, bizim tuvalete bir bakin deye baktık ve suların nereye gittiği anlaşıldı.
    sade conta değil iyi bir silikonla etrafını sıfıyacan,yoksa alt kata damıtılmış su ğitmeye devam eder..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,659
    Bu sırada selka başka topiklerde yazmaktadır:

Arkadaşlar zaten malum başlığı okuyorsunuz pimaş boru tartısıyorlar. Evet bunu da yaptılar kardeşlerim. Ben zaten demistim dolar 7.20den satıp borsaya girin diye. Simdi doları dipten alıp zirveden bist satacam.

Eyyy dolarcılarrr siz kimsiniz yaa

4. Değerli dostum thejackalav ı anıyorum. İzah etmeye çalışmıştı bu topikte kendince. USD değil BIST diye. Oysa forumdan attılar üzerine de üye yapmadılar ..

5. 7.20 den satış işlemi paylaşabilirler mi acaba

O gün ne döviz bürosunda ne de bankalarda 7.20 ye alan kurum vs yoktu ki Pazartesi günü ben mi yanılıyorum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    7.20 den satış işlemi paylaşabilirler mi acaba

O gün ne döviz bürosunda ne de bankalarda 7.20 ye alan kurum vs yoktu ki Pazartesi günü ben mi yanılıyorum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Benim anımsadığım da gece, bizim piyasalar kapalı iken görmüştü o tarihi zirveyi... Ertesi gün 6,80 lerde satılabilirdi ancak.

Amma malum bunlar en yüksekten satar en dipten alırlar...

Bize neyse...

7. Ek 24089

Doğalgaz ve Putin gerçeği

8.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Benim anımsadığım da gece, bizim piyasalar kapalı iken görmüştü o tarihi zirveyi... Ertesi gün 6,80 lerde satılabilirdi ancak.

Amma malum bunlar en yüksekten satar en dipten alırlar...

Bize neyse...
    Ben de hep hayal etmişimdir. Herhangi bir yatırım aracını en dipten almayı veya en tepeden satmayı.
    Bugüne kadar hiç nasip olmadı maalesef.
    Bir gün başarabilirim umarım.

Sayfa 507/999 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •