Sayfa 517/999 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 4,129 - 4,136 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Aidatlari odemiyorsa site yaptirim uygulamiyor mu? Vallahi oyle site yonetimleri var ki oyle otturuyorlar ki okulun mercedesini sattirirlar yine odetirirler. Ev sahibi oldugum sitedeki yonetim oyle kredi kartida gecerli en fazla 2 ay geciktiriyorlar su an.
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ekonomi çok iyi Mercedes E180 e binen komşumuz teşhir etmemize rağmen hala aidatı ödemiyor .

Para sıcak tutuyor bazılarını

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Yoğunluktan zaman bulamıyorlardır belki de .

Allah’tan zamanında 25 sene kadar evvel merkezi sistemden doğalgaza geçmişiz .
    Valla Tuncbilek kömür ocakları, benim eve 10 km. uzaklıkta, biz baş edemedik ahaliylen ve ısınamıyorlardı.

Doğalgazıktan sonra en az fatura ödeyenler, bir türlü ısınamayanlar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Valla Tuncbilek kömür ocakları, benim eve 10 km. uzaklıkta, biz baş edemedik ahaliylen ve ısınamıyorlardı.

Doğalgazıktan sonra en az fatura ödeyenler, bir türlü ısınamayanlar.
    Bu milletin en büyük sorunu karaktersizlik. Yoksa şimdi New york ta Moskova da Namaz kılardık. Pekini unutmuşum. Burayı okuyorum ve borsada hisse alıyorum baya bağışıklığım var galiba. Buradaki ahali kıyameti bekleyen tarikatlar gibi. Ama haklılık payı yok değil. Halk memnun doğalGAZIK tan Zaten son dönem Akpli mehterci dombıracı ve kefenle gezen trol tayfası şöyle diyor. Soğuk insanı dinç tutuyor. Evi ısıtmaya çalışmayın. Açlık insan ömrünü uzatıyor az yiyin için. Gördünüz mü Hayat Fakire güzel...

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Bu milletin en büyük sorunu karaktersizlik. Yoksa şimdi New york ta Moskova da Namaz kılardık. Pekini unutmuşum. Burayı okuyorum ve borsada hisse alıyorum baya bağışıklığım var galiba. Buradaki ahali kıyameti bekleyen tarikatlar gibi. Ama haklılık payı yok değil. Halk memnun doğalGAZIK tan Zaten son dönem Akpli mehterci dombıracı ve kefenle gezen trol tayfası şöyle diyor. Soğuk insanı dinç tutuyor. Evi ısıtmaya çalışmayın. Açlık insan ömrünü uzatıyor az yiyin için. Gördünüz mü Hayat Fakire güzel...
    Sn mkeles kıyamet demeyelim de ona deprem diyelim,çünkü kıyamet sondur,ben borsada elbet son beklemiyorum.Diğer arkadaşlar ne düşünüyor bilemem tabi ama kendi bakış açımdan son 20 yılda borsada 3 kez deprem gördüm,1994 de ve 2001 de elimde dolar vardı,2008 de baya bir borsadaydım,2008 deki dayağı hala unutmam.İnsan ha döndü ha dönecek diye stop loss falan da yapamıyor.Gözüne ışık tutulmuş tavşan gibi bekliyorsun,para çok kısa sürede yarıya düştüydü,hatta yarıya düşünce sevinmiştim nerdeyse,çünkü misal her gün yüzde 5 düşse 100 lirada kayıp 5 lira oluyor ,para 50 liraya düşünce yüzde 5 günlük kaybı 2.5 liraya düşürüyor.Yani öyle günleri hiç bir borsacı arkadaşıma göstermesin tabi ben zarara razıyım da bu ara benim cesaretim yok,borsada bu ara duramam valla.

Son 20 yıl demişim 94 den bu yana 26 yıl geçmiş,son 26 yıl diyelim ona zaman ne çabuk geçiyor ya,daha dün gibi 1994)))))))))))

6. 2008 krizini hiç unutmuyorum 1.2 lerden aldığım doları yine aynı kurdan bir sene sonra satmıştım

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

7. AB Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikaları Yüksek Temsilcisi Josep Borrell, Türkiye'ye Akdeniz'deki doğal gaz çalışmaları nedeniyle uygulanacak yaptırımlar için isim listesi hazırlandığını söyledi. Borrell, "Gerekli yaptırım uygulanması doğrultusunda isim listesini tamamlamasını bekliyoruz" dedi.

Hadi ordan...

Sayfa 517/999 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •