Sayfa 552/999 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Bu virustan ölüm yüzde 3 diyorlar.Herkes ölecek diye bir şey yok elbet.Ama ortalığın canına okur.

2.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    ....kabak gibi belli bir tıbbi olayda kimseyi uyarmıyoruz.Maske takın demiyoruz,kalabalık yerlere gitmeyin demiyoruz,cidden herhalde dünyada bu olayı en az önemseyen ülkelerden biriyiz.

Elbet afrikayı ortadoğuyu falan saymıyorum bence oralar başka dünya tabi.İstanbulda yaşayanlar maskesiz dışarı çıkmasın bence ,avm ye falan gitmeyin ,toplu taşımadan uzak durun diyeceğim de istanbul gibi bir metropolde bu salgından kaçmak nasıl olur onu da bilmiyorum.

Demedi demeyin bu iş ciddi arkadaşlar.
    Ne diyorsun peki, borsalar yerle bir, 6 ay icinde dunyanin sonu gelir mi sence.

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Aynısını ben yaşadım. Algı operasyonunun bir parçası
    7-8 yil öncesine kadar Türkiye'de bazi ilaclar gercekten daha ucuzdu.
    Aspirin'i mesela Türkiye'den alip Almanya'ya getirirdim.
    Hatta 10-12 yil önce bir arkadasin hanimi icin Bayer'in dogum kontrol ilacini Türkiye'den getirmistim ve %50 daha ucuzdu.

Artik degisti. Türkiye'deki fiyatlar buradaki fiyatlara yakin olmaya basladi.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ne diyorsun peki, borsalar yerle bir, 6 ay icinde dunyanin sonu gelir mi sence.
    Borsalar mı???????? Cidden değişik bir aklımız var,türk olmak ne güzel.))))))))))

Hani kıyamet çıkacak yarına denmiş,alman hemen ailesinin yanına gitmiş,fransız sevgilisinin yanına,irlandalı bara,türk de döviz bürosuna koşmuş.

6.  Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Hangi ülke dediginiz ülke?
    Burada 2 kutu antibiyotik ve 1 mide koruyucu (10'luk kutuda) 25 EURO falan tutar.
    Merhaba United States, iki tane 500 luk antibiyotik ve bir tane 30mg mide koruyucu ilaç, en uygun eczanelerden biri olan walmart pharmacy $540 fatura çıkardı.

7.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Borsalar mı???????? Cidden değişik bir aklımız var,türk olmak ne güzel.))))))))))
    Ha altin yukselir diyorsun o halde.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Çinde 13 şehir karantinaya alınmış,Şu anda 60 milyon insanın yaşadığı alanda şehirden çıkış yasak ve siz mesele yok diyorsunuz öyle mi.Cidden değişik bir milletiz.
    Mesele yok demiyorum.
    Dedigim sadece o kadar korkulacak bir durum yok henüz diyorum.
    Cin'in bu kadar büyük bölgeyi denetim altina alma sebebini henüz tam olarak bilmiyoruz.
    Yakinda belli olur.

Sayfa 552/999 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •