Sayfa 556/999 İlkİlk ... 56456506546554555556557558566606656 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 4,441 - 4,448 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Sayin hakem inanmayin
    Varsa ki sanmam
    Acaip bi kar yazar ilac sirketleri
    Yoksa da
    Birileri cin borsasi iyice dussun bak
    Servet transferi
    Her hisseyi toplar
    Bence Sanalda adam kandirmaca bu
    Bizim millet pimpirikli kolay inanir da
    Ben Kul yutmam kolay urkmem

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    O halde son 15 gun diyorsun.

24 saatte de gidenler oluyormus.

Keske bu kadar cabuk gidilebilse.
    Yok ölenler genelde 50 yaş üstü,gençlerin direnci sanırım yeniyor hastalığı.Ölüm oranı da yüzde 3 gibi.Ama bulaşım hızı denen gibi değil,çinde ilk vaka aralıkta gözüktü,2 ayda 60 milyon insanı karantinaya almayı gerektirecek kadar vaka sayısı arttı.Hastalık ciddi gibi bizim türk aklımızla altından kalkılamaz ona göre sn tınaz ))))))))) Adamın ceketini eline verirler valla .İstanbuldaysanız sizin yaş 60 üstüydü diye hatırlıyorum ,olay netleşene kadar pek evden çıkmayın bence.

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yok ölenler genelde 50 yaş üstü,gençlerin direnci sanırım yeniyor hastalığı.Ölüm oranı da yüzde 3 gibi.Ama bulaşım hızı denen gibi değil,çinde ilk vaka aralıkta gözüktü,2 ayda 60 milyon insanı karantinaya almayı gerektirecek kadar vaka sayısı arttı.Hastalık ciddi gibi bizim türk aklımızla altından kalkılamaz ona göre sn tınaz ))))))))) Adamın ceketini eline verirler valla .İstanbuldaysanız sizin yaş 60 üstüydü diye hatırlıyorum ,olay netleşene kadar pek evden çıkmayın bence.
    Neye niyet neye kismet.

Valla iyi bagladin sevgili Hakem..

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Neye niyet neye kismet.

Valla iyi bagladin sevgili Hakem..
    Eyvallah sn tınaz.Emin olun yanılmış olmayı ben çok isterim,yoksa istanbula gelen orda mı kalır,canımıza okur memleketçe.Zaten kardeşlerim de istanbulda yaşıyor.Ben bu çinli kadından huylandım,çok çabuk örtbas ettiler konuyu.Böyle ciddi konuda olmaz ,yapılmamalıydı.Kadın corona ise milleti uyarmaları lazımdı.

5. 1232'de, Papa 9. Gregory, kedilerin şeytani varlıklar olduğu konusunde bir fetva vermiştir.

O zamanlarda kediler ve sahipleri öldürülmeye başlanmıştır. Ancak hesaba katılmayan bir şey vardır. Fareler...

Kara Veba adı verilen salgın gerçekleşmişti Avrupa'da.

1347 -1352 arası avrupa nüfusunun %30 ile %50 arası bu salgın sonucu yok olmuştu.Bu yıllarda verilen 50 milyona yakın kurbanla beraber verilen maddi ve manevi zararlarlarla veba mikrobu ancak 3 asır sonra tamamen yok edilebilmişti.

https://www.papiroom.net/5450555753_...ganin-intikami

---------

Bu salginlarla ilgili insanlik tarihine derin bakmak lazim.

Tarihin her doneninde bu tur hayati bilgileri ort bas eden cok papaz cikti.

Bu papaz takimi bitmez.

6. Vallahi harbiden moruk mussun? Cok bos konusuyorsun ve aslinda hic bir sey bilmiyorsun. Bir virus hakkinda ne biliyorsun? Yok bana fatk etmez bir sana enfekte olursa semptomlari hisseder hissetmez ayak tabanin kicina vura vura hastaneye gitmezsen ben hic bir sey bilmiyorum.
     Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Sayin hakem inanmayin
    Varsa ki sanmam
    Acaip bi kar yazar ilac sirketleri
    Yoksa da
    Birileri cin borsasi iyice dussun bak
    Servet transferi
    Her hisseyi toplar
    Bence Sanalda adam kandirmaca bu
    Bizim millet pimpirikli kolay inanir da
    Ben Kul yutmam kolay urkmem

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    valla twitte video vardı 25-30 yaşlarda gec bir kız iltihap kusuyordu. gerçek ise video cok korkutucu...doktorların coguda paragöz bakmaz kaçarlar valla...
    Türkiyede salgın olsa acaba surıyelıler kacar mı

Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    valla twitte video vardı 25-30 yaşlarda gec bir kız iltihap kusuyordu. gerçek ise video cok korkutucu...doktorların coguda paragöz bakmaz kaçarlar valla...
    Türkiyede salgın olsa acaba surıyelıler kacar mı
    Valla çinde ölen kbb ci doktor emekli.Sırf yardım olsun diye hastaneye gelmiş,62 yaşında hastalandı ve öldü,bizde hastalık yaygınlaşırsa suriyelilerin dünyada kaçabilecekleri bir yer kalmamış demektir,salgının başlangıcına en uzak yerlerden birinde yaşıyoruz,üstelik ilk vaka hala gözlenmedi,nispeten salgına geç yakalanmış oluyoruz,bizde yaygınlaşırsa dünyanın çoğunu sarmış demektir.

Sayfa 556/999 İlkİlk ... 56456506546554555556557558566606656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •