Sayfa 583/999 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. asıl rakamı haftaya göreceğiz. malüm vade sonu bu hafta...

2. Son dakika: Koronavirüs şüphesiyle İtalya'da zincir atan ve karantina altına alınan 6 bin kişilik yolcu gemisinde 30 Türk vatandaşı olduğu öğrenildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Son dakika: Koronavirüs şüphesiyle İtalya'da zincir atan ve karantina altına alınan 6 bin kişilik yolcu gemisinde 30 Türk vatandaşı olduğu öğrenildi.
    Afrika'da pigmeler arasına gidin 3-5 tane Türk vardır...

Ya da kutuba...

Hiç unutmam bundan yıllar önce bir gazetecinin (adını hatırlamıyorum) bir yazısını okumuştum.

Bayramda yurtdışına çıkayım demiş.

Prag, Roma Paris silme Türk olur. Şöyle Türklerle karşılamayacağım bir yere gideyim demiş.

Küba'ya (o zaman Küba bu kadar popüler bir destinasyon değildi Türkler için) gitmiş.

Havana'da pazar yerini dolaşırken bir el onu yakalamış.

Bakmış bir Türk.

Konuşmuşlar.

Daha da garibi adam turist falan değil. Orada yerleşik biri. Hem de belediye başkanı....

Bu yazıyı yazınca bir yanlışlık yapmayayım diye gugulladım.

Meğer Kanat Atkaya imiş o gazeteci. Olay da 2001 yılında geçiyor.

Hatam da yok imiş...

http://www.hurriyet.com.tr/kanat-atk...niyor-39232470

4. Rsı 14 75 te.genelde 70 üzerine gelince düşüyor fiyatta düşüyor.bu rsı nasıl işliyor bilgisi olan var mı.

5.  Alıntı Originally Posted by lowdown Yazıyı Oku
    Rsı 14 75 te.genelde 70 üzerine gelince düşüyor fiyatta düşüyor.bu rsı nasıl işliyor bilgisi olan var mı.

Relative Strength Index. 30 ila 70 bandı arasında çizgi. 30 un altı aşırı satım 70 üzeri aşırı alım bölgesi.
    Bize 30 da al 70 te Sat derlerdi.Eski kurt borsacılar. YTD

https://www.paraborsa.net/i/rsi-indikatoru-nedir/

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Epeydir konvektör uğramıyor iyi haberler vermeye...

Ben vereyim bari...

Ünlü iş insanı Abdullah Kiğılı, Capital Dergisi'ne verdiği röportajda, yaşanan sürecin gördüğü en büyük kriz olduğunu dahası 450 AVM'nin iflasın eşiğinde olduğu anlattı.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/t...-gormedik.html

Okuyun biraz içiniz açılsın.

Tek dertleri kuru baskılamak.

Bakalım düdüklü tencere bu basınca ne kadar dayanacak...

7. AirFrance, 9 Şubat'a kadar Çin ana karasına tüm uçuşları askıya aldığını açıkladı
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

8.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Japonyada 19000 kişi öldüğüne göre bu işin bilimle veya dinle alakası olmadığını söyleyebiliriz. Hatta depremde nükleer sızıntıya sebep olup beni hayrete düşüren japonların hala sorunu çözememesi ayrı bir tez konusu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ölenlerin çoğu sanırım tahmin dahi edilemeyen (37 metre yüksekliğe ulaşan) tsunami yüzünden
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

Sayfa 583/999 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •