Sayfa 61/999 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 481 - 488 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. [QUOTE=realities;3937558]yahu adamlar 15 temmuz gecesi erdoğanın uçağının yerini anbean bildiren adamı
    müsiad toplantısına çağırıp erdoğanla ortak poz verdirmişler, bu kadar ilkesizlik olur..[/QUOTE

Sana cevap değilde... konu değişsin.. 5.70 kırılırsa 4.80 olur diyorlar

2. Şu sıralar acil ihtiyaç olabilir diye ppf de durmakla beraber bu kadar da viopta long taşıyorum. Uzun vadeli grafiklere baktıkça güvenim daha da artıyor çünkü geçmişte birkaç haftalık ani yükselişlerin ardından gelen bıktırıcı konsolidasyon süreçleri hep daha kalıcı yükselişlerin habercisi olmuş. Burada en kötü ihtimal 2017 Ağustos sonunda olduğu gibi kalıcı olmayan bir %4-5 gerileme olurdu.
    Öte yandan zaman bazlı analiz metotları bana Ocak sonundan itibaren yeni bir döneme girebileceğimizi söylüyor.
    --Kişisel görüşlerim olup, yatırım danışmanlığı tavsiyesi değildir

3. İyi günler. Bir sorum olacak. Cevaplayabilecek bir arkadaş olursa memnun olurum. Dün TEB İnternet şubesinden gerçekleştirdiğim arbitraj işleminden, banka kambiyo vergisi kesti. Banka ile görüştüğümde, uygulamalarının bu şekilde olduğunu belirttiler, ama bana çok mantıklı gelmedi. Sizin çalıştığınız bankalarda da, arbitraj işlemlerinizde kambiyo vergi kesintisi yapılıyor mu? Yardımcı olursanız memnun olurum.

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : ragwaer; 03-12-2019 saat: 10:23.

4. Dışborçlanma ile dövizi düşüren bir iktidarı destekleyen halka yanlış yapıyorsunuz derseniz o halk size ne der?
    Hele bi ittirgit, döviz düştüğüne göre iktidar doğrudur der..

5.  Alıntı Originally Posted by ragwaer Yazıyı Oku
    İyi günler. Bir sorum olacak. Cevaplayabilecek bir arkadaş olursa memnun olurum. Dün TEB İnternet şubesinden gerçekleştirdiğim artibraj işleminden, banka kambiyo vergisi kesti. Banka ile görüştüğümde, uygulamalarının bu şekilde olduğunu belirttiler, ama bana çok mantıklı gelmedi. Sizin çalıştığınız bankalarda da, artibraj işlemlerinizde kambiyo vergi kesintisi yapılıyor mu? Yardımcı olursanız memnun olurum.

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam yanlış anlamayın sorumu. Türkiye'de yaşamıyor musunuz?

ne güzel ne güzel enflasyonumuz sadece 0,38 artmış bi ayda ay 40 gün olsa eksi çıkabilirdi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

yalnız çekirdeğe çözüm bulamamışlar neredeyse bir önceki yıla göre %50 artmış

ÇEKİRDEK ENFLASYON KASIM'DA YILLIK %9,25 OLDU, ÖNCEKİ %6,67
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 61/999 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •