Sayfa 611/999 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661711 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 4,881 - 4,888 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Şimdi aşırı bilmemne yazdık ceza geldi, ya bunlar ne olacak Medwig üstad.
    Bordo mavi kazağı örmeye başlıyorum.
    Kargo şubesi neyim yaz göndereyim.
    Bir de kart bu Shakira ve Lopez.
    Tabii seveni vardır ama beni ancak bir 10-15 yıl önceki halleri açardı.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Zate yazmışım bir de kafa buluyor derler:
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sıradan bir maç olsa neyse ama bu tüm dünyanın beklediği bir maç , vardır mutlaka forumda da meraklısı
    Ayrıca Jennifer Lopez ve Shakira’da sahne alacakmış en azından bu yönden izlemek isteyen olabilir
     Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Üstad onlar yaşlandı ya...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Superbowl mümkünse izlenmeliydi , özel bir organizasyon yapılıyor bir kaç saniye reklam icin milyon dolarlar ödeniyor . Biraz oyunu izleyip birazda showa bakmak lazımdı Biraz izledim güzeldi Türkiye’den de izlenebiliyordu.. Artık gelecek yıla

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Not : Bugun açıklanan benzin zammı geri çekildi .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Not : Bugun açıklanan benzin zammı geri çekildi .
    Üstad madem indireceklerdi niye bindirdiler. Bu benzin işini hiç anlamıyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Her geçen gün aşıyorlar yeminlen, ulan o virüs yayılırsa Uygurları vurmayacak veya Turkiyeye sıçrarsa, sanki biz gebermeyecegiz.

Gerekse, sadece bu mikroplari gebertse, Çine gidip bu virüsü getirmek lazım.
    En çok Uygur Türk'ü ölürse ne olacak?

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Her geçen gün aşıyorlar yeminlen, ulan o virüs yayılırsa Uygurları vurmayacak veya Turkiyeye sıçrarsa, sanki biz gebermeyecegiz.

Gerekse, sadece bu mikroplari gebertse, Çine gidip bu virüsü getirmek lazım.
    Yahudiler Allah 'ı tapu memuru sanıyor, bunlar da kiralık katil muamelesi yapıp callatlık görevi veriyor.

Çok canın istiyorsa aha orada Çin, git kendin yap ne istiyorsan, tutan mı var küçük enişte

Sayfa 611/999 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •