Sayfa 621/999 İlkİlk ... 121521571611619620621622623631671721 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 4,961 - 4,968 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    ortalama bilet fiyatının bu yıl sekiz bin doları bulduğu süper bowla, devre arası show yapan iki dünya yıldızı süper starın yaşlarını ileri sürerek ben gitmem diyen adama ne denir siz soyleyin...

adamın cimriligi de dillere destan tabi...
    Bizdeki Shakira çakması Hadise İzmir fuarında beleşken,tabi ki yurdum insanı denir.

2. Dut pekmezi kan yapmaz diyenler .....

müddei iddiasını ispatla mükelleftir!
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. Bir kaynakta
    https://www.screencast.com/t/1sa1MXT7Bobe

Başka bir kaynakta
    https://learnall.co.uk/what-are-the-...many-calories/
    https://www.screencast.com/t/K7ErtoGa

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Herhangi bir bilimsel titri olan bir makale filan varmı bu konuda?

Bunun gibi...

5. Madem demir eksikliği dediniz:
    Evet pek çok kişide demir eksikliği ve kaynaklı anemia vardır.
    Ancak bu pek çok kişini asıl bakır eksikliği vardır. Demir ve bakır vücutta katsayısal bulunur.
    Yani yeterli bakır olmaz ise karşısına demir koyamazsınız.
    Anemia çekenler bilir, doktor ferro sanol verir, ancak bir türlü yükselmez,
    Nedeni aslında bakır eksikliğidir.
    Yani neymiş, evde bazı eşyaları bakıra çevirmek bakır eksiklğinin giderilmesine, dolayısı ile demir alınmasına dolayısı ile
    kansızlığın önlenmesine katkıda bulunulacaktır. Yoksa inşaat demiri de yeseniz demirinizi artırmanız mümkün değil:-)

6. Biraz konu dışı olacak ama bende sağlıktan bahsedeceğim. 2 yıldır ibs-huzursuz bağırsak sendromu ile uğraşıyorum. Onbinlerce lira harcadım nafile..şiddetli bağırsak gazı, abdominal ağrı,cıvık dışkı, yorgunluk hissi.. işin ilginci bahsettiğim 10 kişiden 5 ince bizde de aynı şeyler mevcut doktorlar çare bulamıyor cevabı alıyorum..kan değerleri hepsi normal, kolonoskopi endoskopi temiz.. geleceğin stress hastalığı bu sanırım..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Biz : PKK/YPG/PYD düşman diyoruz. Rusya: Bu örgütlere dost diyor.
    Biz : ESED rejimi yıkılmalı diyoruz. Rusya: ESAD'ı tüm olanaklarıyla destekliyor. Ayağa kaldırmaya çalışıyor.
    Biz: Libya'da Hafter düşman diyoruz. Rusya: Hafter'i destekliyor.

Erdoğan, Rusya'nın en gıcık olduğu Ukrayna'yı ziyaretinden sonra uçakta yaptığı konuşmada, Ahmet Hakan'ın yazdığına göre "Rusya ile çelişmeyiz" buyurmuş...

Hani sabah sabah.

8. Haklısınız, ancak mesele çok basit. Burası platform değil. Size tek bir şey söyleyeyim. İnek sütü ve sütünden yapılmış herşeyi 4 aylığına bırakın. Ama kesinlikle hiç bir şekilde direk indirek inek sütü almamalısınız. Problemleriniz büyük oranda kaybolacaktır. Süreci hızlandırmak için bazı gıda destekleri ile süreci hızlandırabilirsiniz, ancak burası yeri değil.

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Biraz konu dışı olacak ama bende sağlıktan bahsedeceğim. 2 yıldır ibs-huzursuz bağırsak sendromu ile uğraşıyorum. Onbinlerce lira harcadım nafile..şiddetli bağırsak gazı, abdominal ağrı,cıvık dışkı, yorgunluk hissi.. işin ilginci bahsettiğim 10 kişiden 5 ince bizde de aynı şeyler mevcut doktorlar çare bulamıyor cevabı alıyorum..kan değerleri hepsi normal, kolonoskopi endoskopi temiz.. geleceğin stress hastalığı bu sanırım..

Sayfa 621/999 İlkİlk ... 121521571611619620621622623631671721 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •