Sayfa 625/999 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 4,993 - 5,000 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Dolar endeksi yine 98'i geçmiş.
    Şimdi bu endeks 99 olsa kurun dış nedenle %1 yani 6 kuruş artışı demek, daha mevcut düzeyi zor tutarken 6 kuruş artışı daha bastırmaları lazım.
    Kolay gelsin bizim milli takıma ne diyelim, işleri zor.
    Sn pilavlı sanırım dolar grafiğinde 6 çok önemli bir rakam.Teknikçilerin üzerine oynuyorlar bence,6 geçilince stop loss yapacaklar , viop,shortçular,longçular,hepsi tavır değiştirebilir herkes 6 üzerine odaklanınca elbet ora geçilmesin diye bir tarafını yırtıyor birileri,ama sanırım artık zor.

2.  Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    Komedi yav daha neler göreceğiz. Yalnız bir sonraki kaza değil facia olacak. Faciaları engelleyemezsin, sadece seyredersin.

3.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Yav bu arada bende dolar yok niye buraya geliyorum anlamadım MK.
    Bakkaldaki sakız bile dolara bağlı sayın dimitris.
    Kıçı bezli bebeden, takma dişli dedeye kadar herkesi ilgilendiriyor dolar.

4. FOMC de değişen bir şey yok. FED bir sonraki toplantıda sonuncuda olduğu gibi pas geçecek şu anda en yüsek ihtimal bu. Diğer ihtimal bir indirim daha yapması. Şu an mevcut ihtimaller bunlar. Bu ay sonunda yeniden bakarız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Münafık muhalif haber kaynakları, 33 kişi çığ altında kalırken, Erdoğan Kırıkkale'de mitingde konuşuyordu diye milletin dikkatini çekiyorlarmış....

Yahu böyle anlamsız, adaletsiz bir yaklaşım olabilir mi.

Hazretin sustuğunu gören var mı?

6.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Biraz konu dışı olacak ama bende sağlıktan bahsedeceğim. 2 yıldır ibs-huzursuz bağırsak sendromu ile uğraşıyorum. Onbinlerce lira harcadım nafile..şiddetli bağırsak gazı, abdominal ağrı,cıvık dışkı, yorgunluk hissi.. işin ilginci bahsettiğim 10 kişiden 5 ince bizde de aynı şeyler mevcut doktorlar çare bulamıyor cevabı alıyorum..kan değerleri hepsi normal, kolonoskopi endoskopi temiz.. geleceğin stress hastalığı bu sanırım..
    Benzer şikayetler eşimde de vardı yapılmadık tetkik bakılmadık tahlil kalmadı hepsi de tertemiz çıktı kolonoskobisi endoskopisi de dahil. Hiçbir şey bulunamadı. 1.5-2 yıl sonra biz fark ettik ki arıtılmış su buna sebebiyet veriyor. Tekrar damacanaya döndük şükür sağlığına kavuştu...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi. Asla ytd

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Bakkaldaki sakız bile dolara bağlı sayın dimitris.
    Kıçı bezli bebeden, takma dişli dedeye kadar herkesi ilgilendiriyor dolar.
    Gel de anlat bunu millete . Aha dolarsadım, yarın alayım biraz

8.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Amirim cıvık afedersin, diyen kimdi yav Bizimkiler' de?

Konu dışı ben de bir şey sormak istiyorum buradakiler daha iyi bilir.

Wuhan Virüsü nedeniyle yurtdışı giriş - çıkışlarda veya herhangi bir şekilde sorun yaşayan var mı Avrupa için? Yahut duyan bilen ....
    Hikmet Karagöz, namı diğer Abbas efendi.

Sayfa 625/999 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •