Sayfa 628/999 İlkİlk ... 128528578618626627628629630638678728 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 5,017 - 5,024 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Saçmalamış bunu söyleyen.
    Size bir bankadan böyle teklif gelse ne düşünürsünüz?
    Hemen bozayım mı dersiniz?
    Yoksa bunu teklif ettiklerine göre döviz daha da yükselecek, dövizde kalayım mı dersiniz?
    Banka böyle bir teklif yapmaz.

Bu cumleniz.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    EGE , a haber izleyecek adam değil yav. Bir de çok ağır bir laf bu , biri bana dese hakaret davası açarım. Evladım dese men ederim .

bir de abi biz niye olayları mantık terazisinde ölçüyoruz adamlar mantıkla çalışmıyor ki .

Şaşirilacak olaylar külliyatını hatmettik, ne kaldı geriye .

3.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    EGE , a haber izleyecek adam değil yav. Bir de çok ağır bir laf bu , biri bana dese hakaret davası açarım. Evladım dese men ederim .

bir de abi biz niye olayları mantık terazisinde ölçüyoruz adamlar mantıkla çalışmıyor ki .

Şaşirilacak olaylar külliyatını hatmettik, ne kaldı geriye .
    mantıklı bir yorum geldi sonunda. Ya benden başka programı izleyen yok mu forumda? Yoksa herkes dolardan umudu kesti mı?

4. Yine de kalp kirmamak lazim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Kartal5 Yazıyı Oku
    Arkadaş A haber izlemekten beyni sulanmış boşver Tınaz. Cahil ile tartışmam çünkü hiç kazanamadım demiş mevlana. Isteyen youtube'dan izler. Sonlarına doğruydu programın.
    Sn. EGEDUK bu mahallelidir...

Böyle tatsız ithamda bulunmak için biraz başlığı ve de yazarlarını tanımak lazım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Admin bu sütlü nuriye niki sana mı ait? Onu eleştiren yazıları hiç hakaret ve küfür içermese bile saniye geçmeden siliyorsun da. Ondan merak ettim.
    Aç tavuk kendini darı ambarında zannedermis ne kokluyorsun sen sütlü nuriye? Kafası güzelmiş, bende ondan koklayacağım.
    Dogru okumuşsun ama idrak yolları enfeksiyonu nedeniyle anlamamışsın. Anlatmak istediğim her konuda bilginin googledan okudugun kadar oldugu ,sahip olmadığın ve bu kafayla hic sahip olamayacagin şeylerin sahibiymis gibi davranmana herkesin gözüyle güldüğünü anlaman gerektiğidir.
    Arkadasim ben ons fiyatı 1180 iken altın alınır zamanı geldi dediğimde bu gereksiz bir kamyon felsefe yapmıştı. Para kazanmak istiyorsan bu gereksizi oku ve tam tersini yap))
    Arkadaş A haber izlemekten beyni sulanmış boşver Tınaz. Cahil ile tartışmam çünkü hiç kazanamadım demiş mevlana. Isteyen youtube'dan izler. Sonlarına doğruydu programın.
    Yazılarınızdan örnekler...

Biraz ters ve de sert durumunuz var anlaşılan...

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Sn. EGEDUK bu mahallelidir...

Böyle tatsız ithamda bulunmak için biraz başlığı ve de yazarlarını tanımak lazım.
    kesinlikle katiliyorum,, sn. egeduk buranin bilinen yazarlarindandir ve tarzi bellidir

8.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Yazılarınızdan örnekler...

Biraz ters ve de sert durumunuz var anlaşılan...
    Herkese üslubuna göre cevap veriyorum. Gereksiz polemiğe de girmek istemiyorum artık. Gayet medeni bir soru sordum ve bilgisi olan arkadaş var mı diye sordum. Hepsi bu.

Sayfa 628/999 İlkİlk ... 128528578618626627628629630638678728 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •