Sayfa 703/999 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713753803 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 5,617 - 5,624 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin İstanbul İl Başkanlığı'ndaki töreninde konuştu. Erdoğan, İdlib konusunda mesajlar verdiği konuşmasında, "Suriye’yi terör örgütlerinden ve rejimden temizlemeden bize huzurla uyumak haramdır" dedi"

terör örgütlerini anladıkta rejimden temizlemek !!!?? ne demek oluyor
    Şu anda Suriye'de en aciliyet kesbeden yer olan İdlib'deki çözüm, rejimin saldırganlığının bir an önce durdurulması ve daha önce varılan anlaşmalardaki sınırlara çekilmesidir. Aksi takdirde şubat ayı bitmeden biz bu işi yapacağız. Bunu dostlarımızın desteğiyle gerçekleştirebilirsek memnuniyet duyarız. Yok bu işi zor yoldan yapmamız gerekiyorsa biz ona da varız. İşte bu kadar açık ve net ifade ediyorum. Suriye'yi terör örgütlerinden ve rejimin zulmünden temizlemeden bize huzurla uyumak haramdır. Mademki 81 vilayeti ve 83 milyon vatandaşıyla Türkiye'nin güvenliği buradan geçiyor öyleyse ne yapıp edip bunu başaracağız."

Rejimden temizlemek değil, rejimin zulmünden ifadesini kullanmış.
    Sizin paylaştığınız haberi araştırdım. Doğrusu bu şekilde.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Erdoğan, İş Bankası’ndaki CHP hisseleri hakkında şu ifadeleri kullandı:

* Bu konu ile ilgili şu anda çalışmaları birinci derecede Nurettin Canikli bey yürüyor. Bu hafta MKYK toplantısında bizlere bir sunum da yaptı.

* Dedik ki bu işi biraz daha olgunlaştıralım ve olgunlaştırmanın ötesinde bir de hukuki işlerle ilgili bir kurul kuralım. Hukukçu arkadaşlarımızla beraber de bu çalışmayı tam manası ile hukuki bir zemine oturtalım dedik. Zannediyorum birkaç hafta içerisinde onun neticesini de kendilerinden alacağız.

* Fazla geciktirmeye niyetimiz yok. Vakit kaybına tahammülümüz yok.
    Acele edilmesini gerektiren bir durum mu var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku

O kısmını ben de anlayamadım açıkçası.

Ordunun yarısını Suriye ye gönderdik sanıyorum.Hergün konvoy haberi çıkıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku

Daha nasıl bir durum olabilir ki?

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Daha nasıl bir durum olabilir ki?
    idlib ile iş bankasının ayni anda çözüme kavuşturulması ! önem arzediyor olabilir.

sn. egeduk rejimin zulmünden temizlemek nasil oluyor diye dusunuyorum !

zulüm tek basina somut bir kavram olmadigi icin temizlenemeyecegini dusundugunden sanirim ! Sputnik Türkiye haberi bu şekilde geçmeyi uygun görmüş. Benim fikrimde ayni yönde !

yoksa CB zulmü temizleyecegiz dediyse öyledir
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Şu anda Suriye'de en aciliyet kesbeden yer olan İdlib'deki çözüm, rejimin saldırganlığının bir an önce durdurulması ve daha önce varılan anlaşmalardaki sınırlara çekilmesidir. Aksi takdirde şubat ayı bitmeden biz bu işi yapacağız. Bunu dostlarımızın desteğiyle gerçekleştirebilirsek memnuniyet duyarız. Yok bu işi zor yoldan yapmamız gerekiyorsa biz ona da varız. İşte bu kadar açık ve net ifade ediyorum. Suriye'yi terör örgütlerinden ve rejimin zulmünden temizlemeden bize huzurla uyumak haramdır. Mademki 81 vilayeti ve 83 milyon vatandaşıyla Türkiye'nin güvenliği buradan geçiyor öyleyse ne yapıp edip bunu başaracağız."

Rejimden temizlemek değil, rejimin zulmünden ifadesini kullanmış.
    Sizin paylaştığınız haberi araştırdım. Doğrusu bu şekilde.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Biraz dinler tarihi gibi
    Sarah acayip güzel imiş
    Karım dese öldürüp adamı kadını alacaklar ya
    O da el mecbur yalandan
    bacımdır bu demiş
    Bakalım bunda nasıl çözüm bulacaklar
    Ateşten gömlek
    Hiç kolay değil
    O işlere kafa yoranlara
    Allah kolaylıklar versin
    Mübarek kardeşim Sarah kim?
    Bir link ver.
    Merak ettim.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 703/999 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713753803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •