Sayfa 730/999 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780830 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 5,833 - 5,840 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Ortadoğu ve Kuzey Afrika bataklıktır, gerekse Afrika ve Pakistan, Afganistanda öyledir.

Lan sen sınırlarını koruyamıyorsun, Libyaya neye gidiyorsun, içi boş orduylan!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by LVNT Yazıyı Oku
    Sayın Gaya Bey, sizinle tartışmaya girmemem gerektiğini bilecek kadar uzun zamandır forumu ve yazılarınızı takip ediyorum Saygılar.
    Tühhh...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by LVNT Yazıyı Oku
    Bırakın artık şu Finlandiya muhabbetini, 25 milyon nüfus var. Coğrafi olarak saçma sapan bir yerde,kıyaslama yapmak çok anlamsız.
    Cografi olarak sacma sapan bir yerde derken ne demek istediniz acar misiniz?

4. SON
    geçen girdiğimden beri topiğe girmemiştim
    dağ başındaki çobana da sorsanız sınırların ne zaman çizildiğini bilir, cahil cehaletini hakaret ederek kapatmaya çalışmıştı (son gönderilenlerde okumuştum)
    çapınız o kadar
    bir diğeri sürekli özgürlükten dem vurur
    hangi hakkınız elinizden alınmış
    çocuğunuzu okula mı sokmamışlar
    okuduğu okulun kat sayısını mı düşürmülşer üniversite kazanamasın diye?
    yoksa askere giden oğlunuzun yemin törenine mi sokmamışlar kılık kıyafetinizden ötürü
    yok mu saymışlar tüm kamusal haklardan men mi etmişler?
    mv. seçilince (kıyafetinizden ötürü) haddinizi bildirip salondan mı çıkarmışlar?
    memeleketin temeline dinamit koyanları kodese tıkmışlar , yazık etmişler
    sokakta ......... arsız olamadkları için için cinsiyetsiz tuvalet özgürlüğünüz mü kısıtlanmış?
    sokakları savaş meydanına çevirip devletin malına vatandaşın dükkanına milyarlarca lira zarar verme özgürlüğünüz elinizden alınmış yazık etmişler.
    GAYA forumun en yobazı çakma idi
    çok geç oldu ama artık anladım, 2. si de senmişsin!
    cevap verme foruma girmeyeceğim, EN AZINDAN BİR SÜRE.
    Son düzenleme : kitapci34; 19-02-2020 saat: 03:48.

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ortadoğu ve Kuzey Afrika bataklıktır, gerekse Afrika ve Pakistan, Afganistanda öyledir.

Lan sen sınırlarını koruyamıyorsun, Libyaya neye gidiyorsun, içi boş orduylan!
    İçi boş bir ordumuz yok,bu yazıyı yazarken bile ordumuz var olduğu için yazabildiğini unutma!

6.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Orda gördüklerimin TR deki karsiligi kaba taslak 350 400 tl.

7.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    SON
    geçen girdiğimden beri topiğe girmemiştim
    dağ başındaki çobana da sorsanız sınırların ne zaman çizildiğini bilir, cahil cehaletini hakaret ederek kapatmaya çalışmıştı (son gönderilenlerde okumuştum)
    çapınız o kadar
    bir diğeri sürekli özgürlükten dem vurur
    hangi hakkınız elinizden alınmış
    çocuğunuzu okula mı sokmamışlar
    okuduğu okulun kat sayısını mı düşürmülşer üniversite kazanamasın diye?
    yoksa askere giden oğlunuzun yemin törenine mi sokmamışlar kılık kıyafetinizden ötürü
    yok mu saymışlar tüm kamusal haklardan men mi etmişler?
    mv. seçilince (kıyafetinizden ötürü) haddinizi bildirip salondan mı çıkarmışlar?
    memeleketin temeline dinamit koyanları kodese tıkmışlar , yazık etmişler
    sokakta ......... arsız olamadkları için için cinsiyetsiz tuvalet özgürlüğünüz mü kısıtlanmış?
    sokakları savaş meydanına çevirip devletin malına vatandaşın dükkanına milyarlarca lira zarar verme özgürlüğünüz elinizden alınmış yazık etmişler.
    GAYA forumun en yobazı çakma idi
    çok geç oldu ama artık anladım, 2. si de senmişsin!
    cevap verme foruma girmeyeceğim, EN AZINDAN BİR SÜRE.
    1990lar istanbul aksarayda işsizler ve bir kaç işçiyle ekonomik durumlarını tartışıyoruz biz öğrenciydik. Neyse 10 dakkada etraf polis doldu, telsizler filan sanırsın gizli örgüt toplantısı var. adamların ücretleri yarıya inmiş şikayetleri var. O gün döve döve çıkarıldık o kıraathaneden.Gözaltına almadığımıza şükredin lan ***ler dedi çok sevgili sivil polis. Neyse aradan 2 gün gecti beyazıtta her cuma ki kahrolsun laiklik temalı dinci gösteriyi takip ediyoruz. aynı sivil polisler sadece izliyordu pankartları , pankartta ne mi yazıyordu " kahrolsun kemal ve laik tc". İşte o polisler ve hükümetler siz kitapsızları başımıza, ortadoğuya sonra dünyaya sardı. Ne yararı oldu islamcıların şu dünya tarihinde lan bir tek buluşunuz var mı? 1950 den beri bir kac ay hariç bütün hükümetler ve abd ce kollandınız bu topraklarda.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by LVNT Yazıyı Oku
    Bırakın artık şu Finlandiya muhabbetini, 25 milyon nüfus var. Coğrafi olarak saçma sapan bir yerde,kıyaslama yapmak çok anlamsız.
    Hani benzetmek gibi olmasın ama delinin biri bir taş atmış başlıktaki bizler çıkarmaya çalışıyoruz.

Hani neresini düzelteceksin ki bu paylaşımın.

Finlandiya'nın nüfusu 25 milyonmuş.

Yahu lisede coğrafya ders notun kötü olabilir ama artık gugul var. 5 saniyede öğren.

5 milyon nere 25 milyon nere...

İmzamı haklı çıkarıyor bu tipler...

Sayfa 730/999 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780830 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •