Special Days Image
Sayfa 740/999 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790840 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 5,913 - 5,920 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    NATO kabul etmez .

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    NATO kabul etmez .
    Irak harbinde bir çok Nato üyesi tarafken bile zor kabul etmişlerdi Patriot isteğimizi, hatta hatırladığım kadari ile Nato başkanı böyle ortaklik olmaz diye kızmıştı o zamanlar, şimdi ise ancak gülücük alırız Natodan.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Emme elimizde koz var, Suriyelileri salarım ha deriz, Nato destek vermezse.

Biraz baktım da, fena tel örgü çekmiş Yunan dölleriylen, Bulgar gavurları sınırlarına.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Saygı duyarım ben de %100 borsada değilim altın, gümüş, borsa, viop ( %99 short ) işlem yapıyorum. Ben de dolar almam çünkü dolar alırsam dolar bazlı kar edemem alana da saygım sonsuz korunma yöntemidir bense korunmak değil kazanmak istiyorum.
    Yabancı parayı alıp turşusunu kurmuyoruz birader, 2012 de finans piyasalarında işlem yapmaya başladım yabancı parasız olmaz Türkiyede, keşke olsa ama olmaz. Bu korunma yöntemi filan da değil ayrıca, korunmak istiyorsan ülkeyi terkedeceksin, al sana korunma yöntemi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Türkiye, İdlib'de Suriye Ordusuna operasyon yapacağını bildirerek; Nato'dan bölgede önleme uçuşu yapmasını talep etti (Independent Turkish)

https://www.independentturkish.com/n...uşuâ€-istiyor
    Önleme uçuşu dediği nedir acaba?

O koordinatlara bizim uçakların girmesi yasak.

Rusya izin vermiyor...

Nato uçakları mı girsin o hava sahasına demekte?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bu arada kurun 6,10 üzerine çıkmasına izin vermeyen bugün görevli KEŞ (Kur elleme şebekesi)ekibini şu ana kadar ki gayret ve başarıları nedeniyle kutluyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bu ülkeye doğrudan yatırım yapılmasını istiyor yöneticimiz...

Eğer sadece Arap dünyasını istemiyorsa, batı özel sermayesinin hukukun olmadığı yere yatırım yapmasını beklemek safdilliktir.

Hemen her şeyin bir adamın iki dudağı arasında olduğu bir yerde bu kadar hukuksal mevzuata ne gerek var diye düşünüyorum.
    Yav şimdi parlemento şu bu muhalefetin olduğu bir sistemle uğraşacaklarına kocabaşlar her zaman tek adam yönetimlerini tercih ederler. Bu bir gerçek, onların demokrasi adalet eğitim sosyal sistemler umurunda değil. Türkiye yeter ki yüzmeye devam etsin batmasın başında da bir tane çoban bulunsun. Daha ne isterler? Haksız mıyım.

Hal böyleyken yatırımın gelmemesi, para girişi olmaması yabancının nazlanması mesela don lastiği gibi uzayıp giden Volkswagen fabrikasının açılma hikayesi bunlar hep bir pazarlıkların döndüğünün açık kanıtları. Ama çoban bütün pazarlığı tek başına tamamen kafasına göre yaptığı için neyin söz konusu olduğunu yurttaşlar bilmiyor. Zaten çoğunluğun umurunda da değil bu konular.

Sayfa 740/999 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •