Sayfa 761/999 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811861 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 6,081 - 6,088 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Son dakika: Almanya Başbakanı Angela Merkel ve Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, telefonda görüştükleri Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e İdlib'de çatışmaların derhal son bulması çağrısında bulundu.

2. Son dönemde borsa yatırımcısı olanlar bistin gerçek yüzüyle yüzleşmeye çabuk başladı.

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Turkiyede olmadı emme bazı ülkeler, döviz gayme hesaplarını misss... gibim belirledikleri kurdan yerli milli paralarına harttt... deye geçirdiler...
    Eğer bu yolda devam edilecekse, filmin sonu belli ...

Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Eğer bu yolda devam edilecekse, filmin sonu belli ...

Teyzem koymuş, son noktayı!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Ben kontrol altında olduğunu düşünmüyorum. Sistem döviz rezervi satışı üzerine dayalı. Bu enstruman faiz kadar verimli ve istikrarlı olmadığı için bunun yan etkilerini gözlemliyoruz.
    Bu tür bir enstrumanı tek başına kullanmak ülke kaynaklarını israf etmekten başka bir şey değil.

Böyle bir enstruman kullanılacaksa ancak entegre bir biçimde kullanılmalı. Yoksa sonuç verirmiş gibi gözüken ama gittikçe stress biriktiren bir yapıya bürünür.
    bu söylediklerinize paralel birşey söylemiştim aslında..

dolar kurunu bu enstrumanla baskıladıklarını cümle alem biliyor, kendileri de zikrediyor, orası aşikar. ancak bunca baskıya rağmen ve konjonktürel gelişmeler sonucu kontrolü kaybedip kurda ani patlamalar olursa kriz algısı tekrar ve daha güçlü şekilde geri gelir, özellikle kendi seçmeni açısından ciddi sorun yaşarlar diye, biriken basıncı ufak ufak kontrollü bir şekilde saldıklarını, salmak zorunda kaldıklarını düşündüğümü söylemeye çalışmıştım. ama tam anlatamamışım anlaşılan.
    Son düzenleme : shorts; 21-02-2020 saat: 02:57.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    İdlib'de şehit düşenlerden biri İzmirli tankçı teğmenmis. 15 Temmuz öncesi Teğmen olmak için hangi okuldan mezun olmak gerektiğini bilirdik. Şimdilerde nasıl teğmen olunuyor acaba?

Bilen var mı?

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    İdlib'de şehit düşenlerden biri İzmirli tankçı teğmenmis. 15 Temmuz öncesi Teğmen olmak için hangi okuldan mezun olmak gerektiğini bilirdik. Şimdilerde nasıl teğmen olunuyor acaba?

Bilen var mı?
    Bora bey yat uyu gari, romatizmaların azdı galiba?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Simdi Izmirde olmak lâzımdı, deye şiir yazasım geldi...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 761/999 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811861 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •