Sayfa 769/999 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779819869 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 6,145 - 6,152 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Tıbbi bilgim yok ve Çindeki mevsimlerin durumunu heç bilmem emme 1 aya havalar ısınacak, Corana morona kalmaz gibi geliyor bana.

Tabi ki konuyu daha iyi takip edenler varsa, yanılıp yanılmadığımı söyleyebilirler.
    Trumpta senle aynı fikirde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Derdimi tam ifade edememiş olabilirim, Google egitimimlen Corana virüs 2002 den beri var ve mevsimsel bir hastalık, ayva çiçek açtımı bir b.k kalmaz.
    Bol bol dut pekmezi yiyoruz. Daha ne yapalım?
    Ayva armut çiçek açmasa da fark etmez.

Merkez altın biriktiriyormuş,elbet altın alıyor,doğrusunu yapıyor da altını brezilya reali ile mi alıyor,altını alacak doları nerden buluyor.Yoksa rezervin altın olmuş,gümüş olmuş,platin olmuş ne farkeder ki,istersen soya al istersen petrol al hepsini dolarla alıyorsun.Doları nerden bulacaksın.Dünya kadar dolar borcun var ,sen önce dolar borcunun faizini ödeyecek kadar net dolar yarat da sonra gerisini konuşalım.

Corona yazın geçmiyecek.En azından son hali.Corona virus bir grubun adı.Son formunun ısıyla alakası yok.Şu anda tropikal iklimlerde de vakalar var.Singapurda şimdi baktım hava sıcaklığı 29 derece singapurda şu anda corona virusu aktif.Vakalar var singapurda.

5.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Merkez altın biriktiriyormuş,elbet altın alıyor,doğrusunu yapıyor da altını brezilya reali ile mi alıyor,altını alacak doları nerden buluyor.Yoksa rezervin altın olmuş,gümüş olmuş,platin olmuş ne farkeder ki,istersen soya al istersen petrol al hepsini dolarla alıyorsun.Doları nerden bulacaksın.Dünya kadar dolar borcun var ,sen önce dolar borcunun faizini ödeyecek kadar net dolar yarat da sonra gerisini konuşalım.
    Hah soyle ya

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Corona yazın geçmiyecek.En azından son hali.Corona virus bir grubun adı.Son formunun ısıyla alakası yok.Şu anda tropikal iklimlerde de vakalar var.Singapurda şimdi baktım hava sıcaklığı 29 derece singapurda şu anda corona virusu aktif.Vakalar var singapurda.
    Adamimsin bu konuda da tebrik ediyorum sizi

Reha hocam google eğitimi ilen hastalığa hazırlık yapma.Bu iş ciddi.İrana geldiyse bize ya geldi ya da gelmek üzeredir.Yayılımı dehşet verecek kadar hızlı.Bizde yoğun bakım yatağı normal hastalara ancak yeter.Bu virusten durumu kötüleşen ilk bir kaç yüz hastada sorun olmaz,ama sonrasında durum kötü.

Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Adamimsin bu konuda da tebrik ediyorum sizi
    Eyvallah komutan.Sağolasın,az bişi bilgilendirme anlamında faydam olduysa ne mutlu bana.

Sayfa 769/999 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779819869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •