Sayfa 770/999 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780820870 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 6,153 - 6,160 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Singapurda hava 29 derece ve 58 belirlenmis vaka var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Babaannem rahmetli de altını pek severdi...

Geliri ve tahsili ne olursa olsun tüm geri kalmış ülke kültüründe pişmiş insanlar da pek sever altını.

Kadını erkeği kolunda, parmağında, boynunda şangırdatır taşırlar..

Şan olsun diye ayrıca...

Bir zamandır, yok Çin altın biriktiriyor, yok Rusya latın biriktiriyor, yok kızılderililer altın biriktiriyor muhabbeti akademik seviye kazandı.

Hadi insanı, ferdi anlarım.

İcabında borçla da, taksitle de alır takar.

Ama iş Merkez Bankası seviyesine taşınınca, değişir.

Yukarıda da forumdaşların değindiği gibi, MB larının taksitle borçla krediyle altın alması pek olağan değil.

Elindeki döviz stoku ile uluslararası pazardan altın alıp stoklayacaksa, insanların emeklilik şirketlerindeki fon değişimi gibi bir şey olmaz mı?

Dolar yerine altın...

Ya da ne kadar dolar o kadar altın.

Peki eksi stoklu bizim MB nasıl alıyor altınları?

Bilen var mı?

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Reha hocam google eğitimi ilen hastalığa hazırlık yapma.Bu iş ciddi.İrana geldiyse bize ya geldi ya da gelmek üzeredir.Yayılımı dehşet verecek kadar hızlı.Bizde yoğun bakım yatağı normal hastalara ancak yeter.Bu virusten durumu kötüleşen ilk bir kaç yüz hastada sorun olmaz,ama sonrasında durum kötü.
    Saklarız, yok hükmündedir, tanımıyoruz deriz...

Dalgamızı geçiyoz emme, Çinden büyük sayılacak bir paketim gelecek, yengeniz eve almasan mı deyor, ne halt edecem?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Dalgamızı geçiyoz emme, Çinden büyük sayılacak bir paketim gelecek, yengeniz eve almasan mı deyor, ne halt edecem?
    bence dert olur
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Reha hocam mutlaka dezenfeksiyon tedbirleri uygula.İnternette coronaya karşı etkili dezenfeksiyon yolları anlatılıyor.Gelen malzeme o maddelere karşı hassas mı bilemem tabi.Hiç bir şey yapamıyorsan acil kullanman gerekmiyorsa 14 gün paketi açma karantinaya al paketi)))))))) Virusun cansiz yüzeylerde ne kadar aktif kaldığı bilinmiyor,9 güne kadar aktif kalıyor diyenler bile var.Ama bence en garantilisi 14 gün karantina)))))))))

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Reha hocam google eğitimi ilen hastalığa hazırlık yapma.Bu iş ciddi.İrana geldiyse bize ya geldi ya da gelmek üzeredir.Yayılımı dehşet verecek kadar hızlı.Bizde yoğun bakım yatağı normal hastalara ancak yeter.Bu virusten durumu kötüleşen ilk bir kaç yüz hastada sorun olmaz,ama sonrasında durum kötü.
    Küçük bir yerde yaşıyorum, toplu ulaşım araçları, kahvehane gibi yerlerde bulunmuyorum, bir meyhanemiz vardı artık o da yok, bana çıkma şansı küçük milyonluk şeherliler düşünsün.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Küçük bir yerde yaşıyorum, toplu ulaşım araçları, kahvehane gibi yerlerde bulunmuyorum, bir meyhanemiz vardı artık o da yok, bana çıkma şansı küçük milyonluk şeherliler düşünsün.
    Valla ben şehir merkezindeyim.İlin küçük ilçelerini araştırıyorum.İlk 10 vaka çıktığında ben küçük bir ilçede ev kiralar oraya bu virus işi bitene kadar kaçarım.Sen şanslısın.

Sayfa 770/999 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780820870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •