Special Days Image
Sayfa 779/999 İlkİlk ... 279679729769777778779780781789829879 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 6,225 - 6,232 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Burada sagligi yerinde insanlari 2 gune olduruyorlari ima eden bakin ima eden diyorum bir tane yazi goster herhangi birinin yazdigi, bu foruma yazi yazmayacagim bir daha...

2. çinli görüp uzaklaşmak mümkün de iranlıyı nasıl ayırt edeceğiz..?

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Da şimdi ne gerek vardı o kadar strese di mi reha hocam,bence alkolde de virüs tutunamaz,sen iki duble at öyle pakete bulaş.)))))))))
    Peçeteylen tuttum, arabanın bagajına attım alkollen ellerimi yıkadım, 7 gün daha bagajda karantinada kalacak.

Her türlü önlemi almış olmak için saat 21:00 gibim, rakıylan kendimi dezenfekte edecem.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Peçeyeysen tuttum, arabanın bagajına attım alkollen ellerimi yıkadım, 7 gün daha bagajda karantinada kalacak.

Her türlü önlemi almış olmak için saat 21:00 gibim, rakıylan kendimi dezenfekte edecem.
    Tamamdır reha hocam olay bitmiştir.Afiyet olsun.

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    çinli görüp uzaklaşmak mümkün de iranlıyı nasıl ayırt edeceğiz..?
    Birisi anlattı, Turkiyede otelde asansöre biri binmiş ilk sözü "Ben Çinli değilim, Japonum." demiş Türkçe olarak, adamcağız Türkçe cümle öğrenmiş yani.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. Artan işsizlik oranlarıyla birlikte, Google'da yapılan 'İş bulma duası' gibi aramalarda artış kaydedildiği ve söz konusu 'duaların' en çok arananlar arasına girdiği görüldü.

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Birisi anlattı, Turkiyede otelde asansöre biri binmiş ilk sözü "Ben Çinli değilim, Japonum." demiş Türkçe olarak, adamcağız Türkçe cümle öğrenmiş yani.
    Türkün söyleyeceği ilk söz, sokarım uzak doğunuza, asansörden ya sen in ya da çıktığın yere ben seni sokarım..!!

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    Türkün söyleyeceği ilk söz, sokarım uzak doğunuza, asansörden ya sen in ya da çıktığın yere ben seni sokarım..!!
    Karşısındaki erkekse ,evet bunu der ama kadınsa ''Ar yu kola ? '' der . Virüs mirüs vız gelir tırıs gider .

Sayfa 779/999 İlkİlk ... 279679729769777778779780781789829879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •