Sayfa 797/999 İlkİlk ... 297697747787795796797798799807847897 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 6,369 - 6,376 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Çok yakında hadi gel köyümüze geri dönelim şarkısı eyleme dönecek büyük şehirlerde.
    Son düzenleme : MAHARAJ; 23-02-2020 saat: 12:01.

https://m.youtube.com/watch?v=2Qe40jap7y4

Bazı konularda çelişkiler mevcut maske, vücüt dışında canlı kalma gibi ama genel olarak bilgilendirici

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Virüs ileri yaştakileri vuruyor ve sistem emeklileri yük olarak görüyor.Virüs gelirse kısa vadede biraz masraf yaparız ama uzun vadede meftaya emekli maaşı ödenmeyeceği için karlıyız diye bakıyorlardır. Ayrıca bu milleti kimse karantinaya alamaz,AIDS ilk çıktığında biz sarımsak yiyoruz,soğan yiyoruz,bize birşey olmaz diyen vatan evlatları vardı.
    Yaşlıları etkiliyor olması beni de işkillendirdi. Bu virüs, hükumete karşı yapılmış bir dış güç oyunu olabilir mi ? Adamlar en çok oyu yaşlılardan alıyor.

Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Virüs ileri yaştakileri vuruyor ve sistem emeklileri yük olarak görüyor.Virüs gelirse kısa vadede biraz masraf yaparız ama uzun vadede meftaya emekli maaşı ödenmeyeceği için karlıyız diye bakıyorlardır. Ayrıca bu milleti kimse karantinaya alamaz,AIDS ilk çıktığında biz sarımsak yiyoruz,soğan yiyoruz,bize birşey olmaz diyen vatan evlatları vardı.
    Atın ölümü arpadan olsun lafı meshurdur :d

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Dünya lideri ülkeyiz Reyisimiz halleder, paniğe gerek neyim yok.
    Reyisin işi çok. Bir tane Gavs vardı, dua ederek Amerikan mekiğini mi ne düşürmüştü, öyle diyorlardı . İmam hatiplerden Dua Lejyonları kurar başına da Gavs hazretlerini getiririz . Önce virüs sonra Rusya ....

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Yaşlıları etkiliyor olması beni de işkillendirdi. Bu virüs, hükumete karşı yapılmış bir dış güç oyunu olabilir mi ? Adamlar en çok oyu yaşlılardan alıyor.
    20 mılyon dolar vererek ölümcül virusten kurtulma aşımı yaptım bir kısmını ihtıyac olur diye ayırdım 1 bitcoin karsılıgı temin edebilirim

gibisinden tipler cıkar yakında

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Reyisin işi çok. Bir tane Gavs vardı, dua ederek Amerikan mekiğini mi ne düşürmüştü, öyle diyorlardı . İmam hatiplerden Dua Lejyonları kurar başına da Gavs hazretlerini getiririz . Önce virüs sonra Rusya ....
    Gauss biliyorum da gavs ne be ya?
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 797/999 İlkİlk ... 297697747787795796797798799807847897 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •