Sayfa 828/999 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878928 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 6,617 - 6,624 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Son dakika: İran Sağlık Bakanı Yardımcısı koronavirüse yakalandı.
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Belasını bulmuş, salak.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Bu var olur mu ?
    Kargo ücretsiz olsaydı alırdım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. 2707 ye vurdu... cekemedi... cekemez de zaten....
    hafta sonuna kadar 3000 i bulur bu....

https://infographics.channelnewsasia...id-19/map.html

4. Son dakika gelen bilgilere göre; Tahran-İstanbul seferini yapan THY uçağında koronavirüs şüphesi nedeniyle Ankara Esenboğa Havalimanı'na yönlendirildi. 12'si İran'ın Kum bölgesi olmak üzere 17 yolcuda koronavirüs şüphesi olduğu belirtilirken uçaktaki yolcular Ankara'da karantina altına alınacak. Öte yandan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan da son dakika koronavirüs açıklaması geldi. Koca, "Tekrar hatırlatmak isterim ki, ülkemizde Yeni Koronavirüs vakasına rastlanmamıştır" dedi.

5. İranlı milletvekili Mahmud Sadıki, kendisinde yeni tip koronavirüs tespit edildiğini açıkladı. Vekil, "Kovid-19 testim pozitif çıktı. Bu mesajı, bu dünyada yaşama umudumun az olduğu bir durumdayken iletiyorum" ifadelerini kullandı.

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Son dakika gelen bilgilere göre; Tahran-İstanbul seferini yapan THY uçağında koronavirüs şüphesi nedeniyle Ankara Esenboğa Havalimanı'na yönlendirildi. 12'si İran'ın Kum bölgesi olmak üzere 17 yolcuda koronavirüs şüphesi olduğu belirtilirken uçaktaki yolcular Ankara'da karantina altına alınacak. Öte yandan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan da son dakika koronavirüs açıklaması geldi. Koca, "Tekrar hatırlatmak isterim ki, ülkemizde Yeni Koronavirüs vakasına rastlanmamıştır" dedi.
    İnşallah bu sosyal medyada dolaşan uydurmadır , sahtedir...

7.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    İnşallah bu sosyal medyada dolaşan uydurmadır , sahtedir...
    Türkiye'ye coronavirius ha geldi ha gelecek diye bekliyen fikri olan ama aklı olmayan bir kesim var !!!
    Anlamış değilim!
    Bunların kafalarının içinde beyin yerine ne bulunuyor?

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Bugüne kadar hiç cenaze yıkanması görmedim. Hep merakım şudur ; Cenazeyi yıkayanlar ( özellikle taşrada ) maske- eldiven veya başka korunma ekipmanı kullanıyorlar mı ? Fatsa da bir köy imamının hepatitli bir cenazeyi yıkaması esnasında kendisi de hepatitC olmuş diye duymuştum. Bu virüs olayı daha bir felaket. Marketler de bakliyata hemen 2 lira zam gelmiş bile.

Sayfa 828/999 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878928 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •