Sayfa 830/999 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880930 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 6,633 - 6,640 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Aklinca ironi yapıyorsun . Virüs maazallah ülkeye girerse bundan en çok kına fiyatları etkilenecek.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ulkeye girmeyen mi var.

Virus neki.

2. Kına fiyatını düşünen beyinliler okumasın...

The new NCP coronavirus may not show sign of infection for many days, how can one know if he/she is infected. By the time they have fever and/or cough and goes to the hospital, the lungs is usually 50 % Fibrosis and it's too late!

Taiwan experts provide a simple self-check that we can do every morning:

Take a deep breath and hold your breath for more than 10 seconds. If you complete it successfully without coughing, without discomfort, stuffiness or tightness etc it proves there is no fibrosis in the lungs, basically indicating no infection.

In critical times, please self-check every morning in an environment with clean air!

SERIOUS EXCELLENT ADVICE by Japanese doctors treating COVID-19 cases. Everyone should ensure your mouth & throat is moist, never DRY. Take a few sips of water every 15 mins at least. WHY? Even if the virus gets into your mouth...drinking water or other liquids will WASH them down through your oesophagus and into the stomach. Once there in tummy...your stomach ACID will kill all the virus. If you don't drink enough water more regularly...the virus can enter your windpipes and into the LUNGS. That's very dangerous.
    Pls send and share with family, friends and everyone about this ! Take care everyone n may the world recovers from corona virus soon. May all be well n happy ��

3.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ulkeye girmeyen mi var.

Virus neki.
    Milletin kıçlarına girenlerden haberleri yok...

Artık olay değişti.Virüsün memleketimizde olmadığını düşünmek elbette manasız.Artık sorun ilk vakalar nerde çıkacak,kimler ilk golü yiyecek.bunlar olmalı konumuz.Aslında kimbilir cidden ilk bulaşanlar şanslı bile olabilir.Çünkü en iyi bakımı onlar görecek.Benim korkum istanbulda ilk bin vakadan ,ankarada ilk üç dört yüz vakadan sonrası,malum daha evvel yazdım, yoğun bakım işi bizde yaş.Sağlık bakanı biraz aklı başında biri gibi gelirdi bana.Çok zeki olduğunu CV sinden biliyorum.Yaptıkları resmen ayıp.O termal kamera işinden sonra tahrandan gelen uçak fiyaskosu,bizim virüsle savaşacak aklımız bunlarsa yandık.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Aklinca ironi yapıyorsun . Virüs maazallah ülkeye girerse bundan en çok kına fiyatları etkilenecek.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bak aslan parçası...Bu başlıkta burada yazılanları okumadan tafra yapmaktasin...Bu tafrsyi ben yok hükmünde kabul ettiğimden ironi yapıyorum..

Daha dün ve bugün yazdıklarıma bir bak...Bu ülke bizim

Tahran uçağı olayından önce bizde virüs vakası çıkarsa saklanacağına inanmıyordum.Artık olay değişti,bu adamlar bizden vaka saklayabilirler.Çok vahim ama bu kadar çelişkili açıklamalar yapabiliyorlarsa pekala vakada saklayabilirler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Korkarım hemen her konuda.oldugu gibi korona virüs konusunda da ülke ve halkı jiletle bölünmüş gibi iki keskin bölüme ayrılacak...

Virüs.konusundz bu yönetimin yaklaşımlarını tenkit etmek, AK gruba mensup vatandaşlara göre, yakında görürüz vatan hainliği olarak nitelenecek...

8. TR hariç günün özeti..

Çin'de başlayan corona virüsü salgınında ölü sayısı 2 bin 707 oldu. Virüs taşıyan vaka sayısı da 80 bin 150'ye yükseldi. Türkiye'nin sınır komşusu İran'da ise ölü sayısı 16'e yükseldi. İran Sağlık Bakanlığı vatandaşlara evden çıkmayın uyarısı yaptı. Kanarya adalarında bin kişilik otel salgın nedeniyle karantinaya alındı. Avrupa'da iki ülkede daha corona virüsü tespit edildi. Hırvatistan Başbakanı Andrej Plenkoviç ülkede ilk corona virüs vakasının tespit edildiğini duyurdu. Avusturya da, iki corona virüsü vakası tespit edildiğini açıkladı. İspanya'da Katalonya Özerk Bölgesi'nde bir kişide corona virüs vakası görüldüğü açıklandı.

Sayfa 830/999 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880930 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •