Sayfa 854/999 İlkİlk ... 354754804844852853854855856864904954 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 6,825 - 6,832 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

xxxxxxxxxxxxccc

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    İlginç olan taraf şu anda Brezilyada sıcaklık 35 derece civarında,yani iddia edilenin tersine yaz sıcağında da virüs hastalık yapıyor gözüküyor.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Onu dedik daha önce sn deniz.Singapurda vakalar var ve artıyor diye.Aslında artık bunlar manasız, belli oldu ki her yerde ve her zaman diliminde bu hastalık bela olacak.Aşı bulunana kadar izolasyon kişisel olarak da devlet olarak da çok önemli.Bence en az bir yıl bu bela ile uğraşılacak.Bizim şansımız öyle ya da böyle görece hastalıkla nispeten geç tanışıyor olmamız.İki ay avantajlıyız şimdilik.Öldürme oranı hala belli değil,kimse griple falan kıyaslamasın,benim hesabıma göre hala yüzde 9 falan ölüm oranı,o da çin rakamlarıyla artık ne kadar güvenilirse.

2 Tanesi g. korkusuna, gaz maskesi takmış.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Onu dedik daha önce sn deniz.Singapurda vakalar var ve artıyor diye.Aslında artık bunlar manasız, belli oldu ki her yerde ve her zaman diliminde bu hastalık bela olacak.Aşı bulunana kadar izolasyon kişisel olarak da devlet olarak da çok önemli.Bence en az bir yıl bu bela ile uğraşılacak.Bizim şansımız öyle ya da böyle görece hastalıkla nispeten geç tanışıyor olmamız.İki ay avantajlıyız şimdilik.Öldürme oranı hala belli değil,kimse griple falan kıyaslamasın,benim hesabıma göre hala yüzde 9 falan ölüm oranı,o da çin rakamlarıyla artık ne kadar güvenilirse.
    Sizin iddianız Singapurun 35 derece olması, herifler Çine gitmişler taze taze virus getirmişler bulastirmislar, aynı olay Ingilterede de mevcut Isvicrede de.

Yani, ana yataklardaki vaka sayısı yaz gelince azalacak ki, sıcağın esas etkisi işte o zaman görülmeye başlar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Tombala daha Hindistana çıkmadı mı, malum hijyenleriylen ünlüdürler.
    O kalabalıkta virüsü zor bulurlar. Bu süreçte benim anlamadığım çin işi ciddi tutmadığı için insanlar öldü. Hastalandı, maddi kayba uğradı bütün bunların hesabını vermeyecek mi ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

2 Tanesi g. korkusuna, gaz maskesi takmış.
    Birisi de gaz maskesi takmış. La Allah verdi Allah alır, ne diye bu kadar sıkıntı. Ahireti özlemek dururken dünya sevdalısı mı oldunuz.

7. Hindistanı geçin adamlar farelerle beraber süt içiyor. Onlara virüs vız gelir tırıs gider.

https://youtu.be/dsyLUMyk4gA

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bulaşıcılığını azaltıyor olabilir mi ?. Veya sıcak havada vücüt direnci daha yüksek olduğu için daha kolay atlatılıyor olabilir mi ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 854/999 İlkİlk ... 354754804844852853854855856864904954 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •