Sayfa 856/999 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866906956 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 6,841 - 6,848 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Bence sicak yayilmasini yavaslatiyordur. Sonucta grip yavaslar diye dusunuyorum. Hapsurma mukoza insan nefesinden cikan nemli hava.
    İnşallah komutan.Singapurla ,brezilyayı takip edelim bakalım worldometer sitesi günlük veriyor rakamları.Haftaya bir fikir ediniriz.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    '' Bizde virüs falan çıkmaz. Yaza da bütün dünya gelir bizde tatil yapar. Kumsallardan dolar fışkırır. Merkez bankası hızlı dolar düşüşüne karşı önlem almak zorunda kalır. ''

Islak Rüyalar

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Vebadan kimse kalmazdı, nüfusa bakınca haklısınız valla.
    Adamlar doğuştan her hastalığa karşı aşılı. Ganj nehrinde bir yanda çamaşır yıkıyorlar, bir yandan kendileri yıkanıyor, yanında birilerinde bakıyorsunuz kutsal su diye lakr lakır içiyor.

Kanalizasyonlarda bu nehre boşalıyor bir yandan.

Bu da Italyadan kucaklamış gelmiş virüsü, Avusturalya ve Brezilya gibi yerlerde yayılma hızı düşük olursa eyi, yoksa eşhedü...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Dinsel tacirler görev başında...

Kendileri maske takarken, halka muska satıyorlar....

https://scontent.fsaw1-2.fna.fbcdn.n...19&oe=5EF8A1AD

6. Bu virüs olayında tüm ülkelerin verdiği rakamlar yalan dolan bana göre. İnsanlar panik olmasın veya ekonomimiz çökmesin diye saklanıyor rakamlar bence.

Trump Türkiye saati ile gece 2 de açıklama yapacakmış virüs ile ilgili bakalım ne yumurtlayacak.

7.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Reha hocam aç worldometer sitesini,şimdiye kadar çinde iyileşen hasta sayısı ile ölen hasta sayısını topla,bu iki grup için de olay sonuçlanmış oldu.Bu sayıda ölenlerin yüzdesini bul.Mortalite oranı şu anda bu.Az bişi daha düşer.Bulduğun rakamı influenza ile kıyasla sonra bu gece kaç duble rakı içiyorsun buraya yaz.Ne kadar endişelendin ordan anlarım ben.))))))))
    Sayın Hakem,şöyle olamaz mı? Çin den gelen bir süper taşıyıcı,bu virüsü sıcak Singapur da ki,temasda bulunduğu kişilere geçirmiş olamaz mı?emin değilim ama Avrupa daki bir ülkedeki tüm vakalar Çin den gelen bir kişiden bulaşmıştı..

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Adamlar doğuştan her hastalığa karşı aşılı. Ganj nehrinde bir yanda çamaşır yıkıyorlar, bir yandan kendileri yıkanıyor, yanında birilerinde bakıyorsunuz kutsal su diye lakr lakır içiyor.

Kanalizasyonlarda bu nehre boşalıyor bir yandan.
    Bu pisliğin içinde doğal seçilimle, genetik olarak en sağlamaları kalmıştır. Aşı arayacaklarına bu adamların kanını versinler millete .

Sayfa 856/999 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866906956 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •