Sayfa 857/999 İlkİlk ... 357757807847855856857858859867907957 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 6,849 - 6,856 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Irak'ta yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının önüne geçmek için eğitime 10 gün ara verildi. Sinema, kahvehane, eğlence yerleri ve diğer sosyal etkinlik mekanlarının da 7 Mart'a kadar kapatılmasına karar verildi.

Bravo.

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Sayın Hakem,şöyle olamaz mı? Çin den gelen bir süper taşıyıcı,bu virüsü sıcak Singapur da ki,temasda bulunduğu kişilere geçirmiş olamaz mı?emin değilim ama Avrupa daki bir ülkedeki tüm vakalar Çin den gelen bir kişiden bulaşmıştı..
    Sn watcher bunlar farklı yerlerde çıkmış vakalar.Singapurda böyle bir adam olsaydı,o süper taşıyıcı ingiliz gibi izi sürülürdü neticede başkalarına bulaştırmasın diye önlem alınırdı.(ingilizin bir kaç saat gittiği bardaki herkes arandı bulundu takibe alındı)Duyardık bence.Aslında ben sizleri anlıyorum,herkesin gönlü yazın sıcakta konu kapansın isteniyor ,elbette ben de öyle isterim,ama pek rasyonel bir düşünce değil.Gerçekler kabul edilmezse yanlış işler başımıza gelir.

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Irak'ta yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının önüne geçmek için eğitime 10 gün ara verildi. Sinema, kahvehane, eğlence yerleri ve diğer sosyal etkinlik mekanlarının da 7 Mart'a kadar kapatılmasına karar verildi.

Bravo.
    İşte benim kastım çok hızlı bir şekilde bu tarz önlemlere hazır olunması.Yoksa belli bir şey bu virüsle tanıştık artık,zaten yetkililer de hafiften milleti hazırlıyorlar olaya.Demeçlerden belli oluyor.

4. hindistan -> 3 Confirmed Cases (olu yok)

india-covid-19.jpg

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Yav beğenmediğimiz Irak bile daha sağlam tedbirler alıyor sanki.

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn watcher bunlar farklı yerlerde çıkmış vakalar.Singapurda böyle bir adam olsaydı,o süper taşıyıcı ingiliz gibi izi sürülürdü neticede başkalarına bulaştırmasın diye önlem alınırdı.(ingilizin bir kaç saat gittiği bardaki herkes arandı bulundu takibe alındı)Duyardık bence.Aslında ben sizleri anlıyorum,herkesin gönlü yazın sıcakta konu kapansın isteniyor ,elbette ben de öyle isterim,ama pek rasyonel bir düşünce değil.Gerçekler kabul edilmezse yanlış işler başımıza gelir.
    Yahu Sayın Hakem ,yapmayın,kim neyin önlemini alacak? sınırlar yol geçen hanı 40 sene evvel bitmiş hastalıklar tekrar başlamış,İran da ilk vaka çıktıktan neredeyse 1 hafta sonra trafik kesilmiş..
    Fakirde umut bitmez,yaz gelsin virüs ölür,bizde kurtuluruz inşallah....umudumuz bu,yoksa yetkililere kaldıysak..

Alıntı Originally Posted by Sagittarius A* Yazıyı Oku
    hindistan -> 3 Confirmed Cases (olu yok)

india-covid-19.jpg
    Hindistanda virüsü konfirme edecek kit varmıymış.Ona bakmak lazım.Yoksa hindistanda bir aydır 3 vaka var.Aynı biz onların da maşallahı var,hastalık yayılmıyor onlarda,

8. singapore 93 cases (olu yok henuz)

singapore-covid-19.jpg

Sayfa 857/999 İlkİlk ... 357757807847855856857858859867907957 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •