Sayfa 858/999 İlkİlk ... 358758808848856857858859860868908958 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 6,857 - 6,864 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. 1.4 milyar nüfusu olan Hindistanda ölü yok virüslü vaka sayısı 3 ise reçete hindistandadır.

2. Bu bovespa bizi etkiler simdi etkilemezse virus gorulunce psikolojikman etkiler.

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Yahu Sayın Hakem ,yapmayın,kim neyin önlemini alacak? sınırlar yol geçen hanı 40 sene evvel bitmiş hastalıklar tekrar başlamış,İran da ilk vaka çıktıktan neredeyse 1 hafta sonra trafik kesilmiş..
    Fakirde umut bitmez,yaz gelsin virüs ölür,bizde kurtuluruz inşallah....
    Sn watcher bu hastalıklarda ,tek yol var.O da çinin yaptığı,yapabilirmiyiz ondan emin değilim.Hem kültür olarak,hem idari olarak,hem ekonomik olarak biz becerebilirmiyiz bilmiyorum.Ama yapılması gerekenler çinin yaptıkları.Zor ,acı,bazen insanlığımızı sorgulatan şeyler ama maalesef pandemi ile başetmenin başka yolu yok.Ha aşı bulunur veya etkili bir ilaç bulunur o başka.

Alıntı Originally Posted by Sagittarius A* Yazıyı Oku
    singapore 93 cases (olu yok henuz)

Ek 24389
    Aslında bu bana ilginç geldi.Ölü sayısı çok az.Bunu çözemedim ama çok iyi bence.

5. buldugum tek coronavirus kaynakli hintli olumu....

Indian man hangs himself after mistakenly believing he had coronavirus

https://nypost.com/2020/02/13/indian...d-coronavirus/

6. ABD Dışişleri Bakanlığı, vatandaşlarına, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarının görüldüğü İtalya'ya seyahat ederken 'dikkatli olmaları' uyarısında bulundu.

İspanya ve Yunanistanda virüs var. Tüm turistler bu sene bize gelecek desenize.

Bizi çok büyük ihtimalle teğet geçecektir.

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    ABD Dışişleri Bakanlığı, vatandaşlarına, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarının görüldüğü İtalya'ya seyahat ederken 'dikkatli olmaları' uyarısında bulundu.

İspanya ve Yunanistanda virüs var. Tüm turistler bu sene bize gelecek desenize.

Bizi çok büyük ihtimalle teğet geçecektir.
    turizm hisselerini mi alsak ?

yatırım tavsiyesi degildir

Az gayret halledeceğiz bu Corona işini, aramızda mikrobiyoloji tahsiline yazılacak bir deliganlı varmı, benim toto yemiyorda.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 858/999 İlkİlk ... 358758808848856857858859860868908958 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •