Sayfa 869/999 İlkİlk ... 369769819859867868869870871879919969 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 6,945 - 6,952 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Son dakika: Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ve tutuklu bulunan belediye başkan yardımcısı Halit Güleç, İçişleri Bakanlığı tarafından görevden uzaklaştırıldı.

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Bunlar Wuhandaki tombala oranları, bana % 1.3 çıkma oranı var, dezenfektan kullandığımdan ben onu % 0 kabul ediyorum.
    O konuda millet ev yapimi dezenfektan icmek zorunda bildiginiz gibi o dezenfaktan fiyatlari cok pahali.

3. Ya birde bi eleman geldi buraya ya , ben dolar dedigimde, bana; ben dolari onemsemem dolar alinca dolar bazinda kazanamam deyip bistte iyi kazandigini ima eden. Hangi hisseleri aliyorsun deyince cevap yazamamisti

4.  Alıntı Originally Posted by GKl Yazıyı Oku
    İnsanlara açık açık Bist pazarlayan 150 bin takipçili hesaplar bugün askerler için dua edelim diyor, stop loss un adını anan yok. Bunlar akp nin güdümündeki hesaplar herhalde başka ihtimal aklıma gelmiyor. İnsanların birikimlerine göz dikmişler. Mesela derinhisse bu hesaplardan birisi, bist forumu da dahil bu adamlar hakkında benden başka yazan yok. Bir kişi bile bu yazdığımı okusa kardır. Yazık günahtır yav.
    Başta ışık ökte olmak üzere tüm tetikçi bloomberg yorumcularını da anmadan geçmeyelim.
    ytd..

5.  Alıntı Originally Posted by GKl Yazıyı Oku
    Yalnız Aarjantinliler dövizin büyük bir kısmını yurtdışına çıkarmışlar diye biliyorum, bizde durum çok farklı buna göre.
    Bu iki ülke işin nerelere varabileceğine dair en güncel iki örnek.. ibretlik ülkeler 🙂

6.  Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    Bu iki ülke işin nerelere varabileceğine dair en güncel iki örnek.. ibretlik ülkeler 🙂
    Esasında rezervin erimeye başlamışsa ve dışarıdan da makul borçlanmaya yapamazsan, üstelik elinde de satacak pek varlık kalmamışsa oyunun bitmesi ya da kuralların değişmesi yakındır.. ne de olsa bir kararnameye bakar 🙂

7. Cds 304 olmus
    Her gun bir kac puan yukseliyor
    500 olursa eyrobond'a gomerim parayi

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

8. 120.000 endeks üzerinde 60 bin adet yeni hesap açılıp bistte alım gerçekleştirmiş. Endeks bazında %50 artış oldu ama hisse bazında %100 ila %300 artışlar vardı.

Kurtlar sofrası. Tecrübesizler yem olur gider.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 869/999 İlkİlk ... 369769819859867868869870871879919969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •