Sayfa 90/999 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 713 - 720 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Akraba onlar sülalece ülkeyi yönetiyorlar is adamı olanlarida bizi soyuyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by Hamza__Sütbıyık Yazıyı Oku
    5.7720 takip ettiğim seviye iç piyasa işlem saatleri + Amerika NY akşamı ... yok şimdiki fiyattan aşağı sarkar ise , yeni bir konsolidasyon ve/veya kırılış bölgesi yakalarsam o zaman fiyatı güncellerim...
    beklediğim hareket oldu. % 0.20 lik sıçrama cuma haftasonu kapanışı... long pozisyonumun 2/3 ünü kapattım.. geriye kalanı pazartesiye bıraktım... du bakali ne olacak

be first be smarter but don't cheat ! real trader , real results yeaaahhh ...
    Sütbıyık Trading Advisory Services LLC - London . Hong-Kong . New York .

parayı da st tropez - miami - marbella da yiyorum
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

Paraların mına bile koymuş emmim, az daha istiyor...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Werwe’de ne kursak varmış koca tt yi bunla mı yemiş. Dal gibi kız hiç te göstermiyor.

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Birde bu herif bizden yardım istedi diye gurur duyacak, bölgesel güç vs. diyenler çıkacak biliyoruz değil mi?

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Sanırım telekomun içini merveninkine boşaltmış
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    https://tr.tradingview.com/symbols/U...exchange=OANDA

Burada gösterilen işlem hacmi nerenin işlem hacmi
    o işlem hacmini dikkate almayın. fx de işlem hacimlerinin bir kısmı market makerların risk almak istemedikleri pozisyonlarda açtıkları ( bu işlemler milisaniyede makinelerle olabileceği gibi , risk yönetim biriminin kararı ile kısmen zaman zaman manuel de gerçekleşebilir ) ters işlemlerdir. Onun için salt grafik üzerinden bilinen basit ve ileri düzey teknik analiz bir takım osilatörler indikatörler falan fisolarla trade yaparak uzun vadede istikrarlı olarak para kazanmak neredeyse imkansızdır. Grafiklere bakarken oradaki fiyat hareketlerinin bir kısmının müşterinin açtığı pozisyonun tam tersi olduğunu atlarsan , grafikleri hatalı okursun...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

8. Ruyam cikti 5.79 oldu

Sayfa 90/999 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •