Sayfa 919/999 İlkİlk ... 419819869909917918919920921929969 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 7,345 - 7,352 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Benim talimatları okumamış, salak herifler.

Portatif oksijen kaynağı götürüp direk diplerini kessinler, kendi kendine devrilir o tel örgüler.

2 Tane de yedek piknik tüpü misss.
    Piknik tüpünü Ahmetg bey ödünç verir ağabeyim.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Kış başında stokladığım soganlan patates, kâr bırakmadı malum.

Ayvalığa gidip bunlardan satayım diyorum veya Trakya sınırına gidip oksijen şalomasi, tel makası, merdiven, battaniye satayım diye düşünüyorum, ticaret damarım depreşti, hangisini yapayım sizce?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Reha hocam illa ticaret diyorsan maske,antiseptik solusyon,koruyucu elbise ,gözlük işlerini incele.İnanmazsan fiyatları bugün araştır not et,bir hafta sonraki fiyatlarla kıyaslarız.

Mülteci populasyonu seni kesmez,onlarda hem para az olur hem sayıları az,büyük düşün.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Reha hocam illa ticaret diyorsan maske,antiseptik solusyon,koruyucu elbise ,gözlük işlerini incele.İnanmazsan fiyatları bugün araştır not et,bir hafta sonraki fiyatlarla kıyaslarız.
    Altın yanında yaya kalır. Üstelik bir çoğu tek kullanımlık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

O işte geç kaldık, fiyatlar zaten fırladı bu taze, ticaret işini ehline bırakın.

Yarın Bizansa hareket edersem, malları yükleyip ya Trakya sınırına gideceğim, ya da aşağıya inip Ayvalığa geçeceğim.

Şimdi önemli olan, mal ve yer seçimi.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

7. coronavirus ilgisi azalmisa benziyor ama tr etrafindaki kirmizi yuvarlaklar gittikce buyuyor. tr'de de her an cikmamasi icin bir neden olgunu sanmiyorum.
    su anda tplam 2933 olu var.
    cin'deki case sayilarindaki gidis stable halde ama cin disindaki diger ulkelerde sevimsiz.

2933.jpg

Mülteci populasyonu seni kesmez,onlarda hem para az olur hem sayıları az,büyük düşün.
    Erdoğan: 18 bin düzensiz göçmen sınırı geçti, kapıları kapatmayacağız

Bu sayı bize yeter, zaten sermayemiz az 4 bot, 100 can yeleği satarız yeter, Trakyaya gidersek daha fazla set götürürüz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 919/999 İlkİlk ... 419819869909917918919920921929969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •