Sayfa 949/999 İlkİlk ... 449849899939947948949950951959 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 7,585 - 7,592 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Asya seansında dolar 6.29'u vurdu çekti.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2. Sen gelsen gelsen arap çöllerinden gelmişsindir bedevi artığı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Dolar konusunda da cepheler iyicene keskinleşti...

Dolar düşmanı dinciler...

Dolara güvenlik için yatırım yapan her düşünceden insanlar...

Bir de "neden İdlib'teyiz?" konusunda ellerine verilenleri forumlara yazan malum tipler...

Kısaca "çöp dolara düşman İdlip'liler" diyebiliriz bunlara...

Dolar başlıklarında fink atıyorlar.

Atsınlar bakalım.

İyi haftalar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bu arada bir soru:

Şu anki bastırılmış da dolar kurunun ne kadarı Korona virüs, ne kadarı İdlib?

Yani bu sorunlar çözülürse (dilerim en kısa zamanda olur) dolar kuru nereye çekilir?

5. Mesela Trump ile yaptığı telefon konuşmasını anlatıyor:

"Dün gece Trump diyor ki, 'Burada Putin’in ne beklentisi var? Ne isteği var?’ 'Kamışlı’da petrol olayı var’ dedim. 'Orada petrol var mı?’ dedi. 'Var ama Deyrizor kadar değil’ dedim. Ondan sonra böyle bir tabloyla karşı karşıyayız. Bizim böyle bir derdimiz yok. Bizim ne petrol derdimiz var, ne toprak derdimiz var."

Dünyanın bir numaralı süper gücünün başkanı, Kamışlı’da petrol olduğunu, ama rezervinin Deyrizor’daki kadar olmadığını Erdoğan’dan öğreniyor!

Dünyanın bir numaralı süper gücünün başkanı, önceki geceye kadar Putin’in Suriye’den beklentisinin ne olduğunu bilmiyor. Meğerse Kamışlı’daki petrolmüş! Bunu da Erdoğan’dan öğreniyor.

Dünyanın bir numaralı süper gücünün başkanını, Erdoğan teselli ediyor: Sizin kontrolünüzde PKK – YPG’nin çöreklendiği Deyrizor’da daha çok petrol var!

Aklına geleni sallıyor, nasıl olsa milletvekilleri iki dudağının arasında, itiraz edecek, "yapma Reis çocuk muyuz biz" diyecek halleri yok.

AKP milletvekilleri söylediklerini ağızları açık dinlerlerken Erdoğan devam ediyor:

"Dün sayın Putin’e de söyledim. 'Sizin orada ne işiniz var? Üs kuracaksanız üssü yine kurun. Ama şu anda siz bizim önümüzden çekilin, rejimle baş başa bırakın. Biz gereğini yaparız’. E tabi ona da 'biz çekildik’ diyemiyorlar. Menfaatleri nedir? İnanın bunu çözebilmiş değiliz."

Trump’a diyor ki "Putin’in derdi petrol", milletvekillerine diyor ki "Putin’in menfaati nedir, çözebilmiş değiliz."

Ve bu ikisini aynı konuşmada söylüyor!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bazan kendimizi bir şey sandığımız da oluyor hani...

Yan başlıktaki "ben demiştim"ci Youtube'cu video kahramanı (!) yorumcu gibi.

Daha önce yazdığı yazıyı alıntılayp üzerine yazı yazmayı alışkanlık haline getirenler gibi...

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

7. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, İdlib'de tırmanan gerilim hakkında konuştu. Hiç kimseyle savaşa girmeye niyetlerinin olmadığını belirten Putin, "Tarihte ilk kez dünyada var olmayan silah ürettik, ABD silah konusunda bize yetişmeye çalışıyor" diyerek gözdağı verdi.

Garipce34 Guest
    Dolar endeksi tepeyi döndü gibi 100 civarı.

Dx de oluşan Libra obo benzeri yapı sert 90 a düşebileceği ni gösteriyor.

Destekler kırıldığında şelale potansiyeli dx de net. Parasal genişleme faiz indirimi yolda..

Sayfa 949/999 İlkİlk ... 449849899939947948949950951959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •