Sayfa 989/999 İlkİlk ... 489889939979987988989990991 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 7,905 - 7,912 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Var rehagaya. Hemde çok fazla . Bu sıra lounge de hiç paspas atmıyorum. Ennxok bana yaradı bu virüs olayı

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sizce yaklaşık ne kadar düşüş var .Misal bu yıl ocak şubat ayı ile geçen yılın ocak şubatı kıyaslanırsa.

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Son dakika haberi: İtalya'da okullar ve üniversiteler corona virüs nedeniyle kapatıldı...

İşler giderek çığrından çıkıyor. Ciddileşiyor.

Belki biz genetik olarak kaderci insanlarız.

Bizim turizm sektörünün müşteri profili şüphe üzerine bile başka bir ülkeye gitmez gibi geliyor bana.

hkm beyin dediği gibi turizmde bu yıl kayıp yıl olursa, ülke olarak kaybımız büyük olur.

Yazık olur.

Emek yoğun ve istihdama büyük destek veren turizm sektörünün durması çok tatsız sonuçlar doğurabilir...
    Bora hocam bu ylın kayıp yıl olması bilgiye dayalı bir yorumdu.Bu yıl turizmden bir şey olmaz maalesef.

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Sayelerinde, bu aşağılık insanlık düşmanı ********lere, Allah razı olsun millî kahramanlar deyeceğiz neredeyse!
    Nasıl bir algı dönüyorsa bugün kendini milliyetçi olarak adlandıran bir vatandaşın konuşmalarına tanık oldum,beynim hata mesajı verdi,nasıl bir hayal dünyası,gerçekten sabit fikir hangi yönden olursa olsun ,ona gerçeği anlatma imkanı asla yok,artık bunu kabul ettim

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sizce yaklaşık ne kadar düşüş var .Misal bu yıl ocak şubat ayı ile geçen yılın ocak şubatı kıyaslanırsa.
    Lounge paspascisi ne bilir yolcu sayısını, o yerler kirlenmediginden biliyor yolcunun azaldığını.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5. arkadaslar dolara donersek ben ekleme yapacagim ancak dolar mi gram mi ?
    dunku panik fed artirimi beni tedirgin etti.dolar dusmez gibi geliyor ancak sanki altinda cok daha fazla hareketler olacak gibi geliyor..
    bizzat 2011 haziran agustos hareketini altindayken yasamis birisi olarak oyle bir firsati kacirmak istemiyorum..
    su an ons 1500 olsa eminim altin alacak cok kimse var..ancak ben beklemeden uzun vadeli dusunerek simdiden altin alimini yapsam mi diyorum ?

6. bu grafik cin disindaki covid-19 case artisini gosteriyor....
    kim boyle bir ortamda evinden cikip tatile gitmek ister ki?
    muhtesem genli turklere ve turkiyeye bulasmasa bile kim diger kotu genli ulkereden gelenlerle ayni ortamda tatil yapmak ister ki?
    covid-19.jpg

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bora hocam bu ylın kayıp yıl olması bilgiye dayalı bir yorumdu.Bu yıl turizmden bir şey olmaz maalesef.
    Yazık...çok yazık...

Valla ne kadar mültecilere çok kızsam da, röportajları seyredince insan üzülüyor, Yunanlılar köpek muamelesi yapıyor bunlara.

Fakat bir yandan da onlarda haklı diyorum, kimler sebep olduysa bunlara, Allah bin kere belâlarını versin.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 989/999 İlkİlk ... 489889939979987988989990991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •