Sayfa 998/999 İlkİlk ... 498898948988996997998999 SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 7,977 - 7,984 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. konu başlığı Dolarda yükseliş kaçınılmaz ! peki Putin-Erdoğan görüşmesi sonrası ne olur Teorik olarak Dostum Putin'in eli bağlı çünkü Türkiye Ortadoğu nun en güçlü ülkesidir ki Türkiye olmadan Ortadoğu şekillenemez...konu sonu İdlip de ateşkes ilan edilecek,Rus ve Türk devriyeler birlikte harekat edecek ,Nisan sonu ise Esed koltuğunu bırakacaktır. Buna göre Naçizane; Usd hesabınızı ,projeksiyonuzu yapınız.

2. Son dakika: Rus savaş uçaklarının İdlib'de bir tavuk çiftliğine sığınan sivilleri hedef aldığı saldırıda 16 sivil hayatını kaybetti.

3. Esad giderse daha iyi olurmu yoksa gelen gideni aratırmı suriyede..

4.  Alıntı Originally Posted by lowdown Yazıyı Oku
    fedin faiz indirimi normal koşullarda ülkeden para çıkarır.bizim faizler de ekside olduğu için ülkeye çok da para gelmez.ama gerilen yayın ivmesini azaltır.ama para basarsa bu doların değerinin düşmesine sebep olur.bugün gelecek verileri çok önemsiyorum.6,1-6,80 beklentimi şimdi 5,99-6,4 olarak güncelliyorum.vade nisan sonu.ytd.
    Sn. Lowdonw para basarak günü kurtarmak ve bu sorunları ötelemekten ayrıca yayı germekten başka bir işe yaramaz şimdiye kadar iyi idare ettiler ama orta ve uzun vadede birgün bombanın pimi çekilecek Ağustos 2018 dekinden daha büyük bir patlama yaşanacak bana öyle geliyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Yeni başlığı ya da bölümü bendeniz açtım...

Oradan devam edelim lütfen.

hayırlı olsun.

6.  Alıntı Originally Posted by Akın Yazıyı Oku
    Esad giderse daha iyi olurmu yoksa gelen gideni aratırmı suriyede..
    Bundan daha kötüsü olmaz sanırım.

7. amaç burada amerikan seçimi ve trumpın kazanması için herşeyi yapmasıdır.görünüşe göre de fed kapı kulu olmuştur.piyasayı o zaman kadar tutmak istiyorlar.sonra sı büyük bir olay la gömün gitsin olasılığı yüksek zaten.ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by miryusuftaha Yazıyı Oku
    konu başlığı Dolarda yükseliş kaçınılmaz ! peki Putin-Erdoğan görüşmesi sonrası ne olur Teorik olarak Dostum Putin'in eli bağlı çünkü Türkiye Ortadoğu nun en güçlü ülkesidir ki Türkiye olmadan Ortadoğu şekillenemez...konu sonu İdlip de ateşkes ilan edilecek,Rus ve Türk devriyeler birlikte harekat edecek ,Nisan sonu ise Esed koltuğunu bırakacaktır. Buna göre Naçizane; Usd hesabınızı ,projeksiyonuzu yapınız.
    İki liderde geri adım atmaz zannetmiyorum Rusya Suriyeyi bırakmaz yine toplantı vs. bu işin sonu yine b..k

Sayfa 998/999 İlkİlk ... 498898948988996997998999 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •