Sayfa 469/999 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569969 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,745 - 3,752 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    abd askerlerinin bulundugu usse saldiri duzenleyip irakli askerleri yaralamak !! ??
    Bizdeki Amerikan üslerinde bir tane Türk bulamazsınız oysa...

2. İran yönetimi, İngiltere'nin Tahran Büyükelçisi Rob Macaire'in, Tahran'daki 'yasa dışı gösterilere' katıldığı gerekçesiyle Londra yönetimine protesto notası verdi. Tahran'da dün düzenlenen rejim karşıtı gösterilere katılan Büyükelçi Macaire, bir süre gözaltında tutulduktan sonra sonra serbest bırakılmıştı.

3.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Oo bizim hedef girisimden ortakta buralardaymis ne yaptin bitirdin mi devam mi hedefe?

komutan selam

bakıyorum da aklın hala hedefte kalmış . dayınla ters düşmeseydin şimdi paraların üstünde yatıyor oluyordun

4. Sosyal güvenlik uzmanı, gazeteci yazar Ali Tezel, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Gözaltına alınıyorum, sebebini bilmiyorum" diye yazdı.

Tezel'in terörle mücadele ekiplerince gözaltına alındığı öğrenilirken gözaltı nedenine ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı.

5. Bakan Albayrak "Cari açığı kapatmak için emeklilik düzenlenecek" demişti ve pek bir şey anlamamıştık.

İşin aslı ortaya çıktı ki sözcü'nün haberine göre 700bin kişi usulsüz şekilde hileli emekli oluyor. Bunların bir kısmı da gurbetçiler.

SGK'nın zararının 25milyar dolar olduğu ve bu şekilde emekli olanlara ödenen bütün maaşların geri istenildiği söyleniyor.

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem...tilar-5564105/
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Sosyal güvenlik uzmanı, gazeteci yazar Ali Tezel, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Gözaltına alınıyorum, sebebini bilmiyorum" diye yazdı.

Tezel'in terörle mücadele ekiplerince gözaltına alındığı öğrenilirken gözaltı nedenine ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı.
    Bir tahminim var...

Bu sistemi(!) çok iyi bilen, bütün defolarını köşesinde dile getiren, eksiklerini görüp nillete bedava yol gösteren akıl veren bir uzman.

Bundan saha etkili muhalif biri olabilir mi?

Vurun abalıya...

7. bu da ayrı bir türkiye komedisi adamlar bilerek kıyak yoldan çalışmadan çalışmış gibi gösterilip sgk dan emeklilik alıyor.Sonra devlet buna uyanınca adam şirketler bizi mağdur etti diyor.Nasıl yani gercekte çalıştında adam primini mi ödemedi? Çalışmadıysan zaten senin amaçda dolandırıcılık, ne mağduriyeti?

8. Döviz mevduatında yeni tarihi rekor geldi.

En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 469/999 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •