Sayfa 470/999 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570970 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,753 - 3,760 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bir tahminim var...

Bu sistemi(!) çok iyi bilen, bütün defolarını köşesinde dile getiren, eksiklerini görüp nillete bedava yol gösteren akıl veren bir uzman.

Bundan saha etkili muhalif biri olabilir mi?

Vurun abalıya...
    Belki de 700.000 kişinin bir bölümünün hileli emekli olmasına katkı sağlamıştır.
    Yukarıdaki haber kapsamında.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Hatırlıyorum...Serbest meslek mensubu bir arkadaş, bir bilenin yol göstericiliğinde, bir AŞ sahibi arkadaşından şeklen pay almış gibi görünüp SSK na tabi olup bir kaç ay sonra payını iade ederek yoluna SSK olarak devam etmişti...Sonrasını bilmiyorum. Şu an emekli olmalı. Ama bu durum kanuna karşı hile sayılabilir belki de...

Kanunun boşluğundan yararlanmak hile kabul edilir mi bilemem...

Öyle bir durum varsa devlet olarak doldurmak senin görevin.

Zaten bizdeki SGK kargaşası dünyanın neresinde vardır bilemem...

Emekli sandığı var, SSK var, Bağkur var...

Devletin her türlü müdahalesiyle kıyak emeklilikler var.

Ve adaletsizlik diz boyu.

Bu düzelir mi ?

3. 5.8569 vurdu çekti.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    komutan selam

bakıyorum da aklın hala hedefte kalmış . dayınla ters düşmeseydin şimdi paraların üstünde yatıyor oluyordun
    Dayi ben reysastayim kusura bakma biraz yukari bagir sesin gelmiyor. Anlasilmiyor ne dedigin.

5. Hayir bana nasil ihtimal veriyorsun o kadar tanidigin halde iyi bir kagitta olmama tamam hedef iyiydi ama biraz fasondu 3 katina cikan kagitla isim olmaz bana 10 kat lazimdi. Zamaninda oysa sizin forumada yazdim 3 ayda yuzde 40 alacagim diye ama biraz abarttik galiba... Twetterda Derin hisseyi takip et dayi sana son kiyagim olsun hadi beni orda goreceksin zaten.

6. Cumhuriyet Halk Partisi dün, FETÖ'nün siyasi ayağının ortaya çıkarılması için TBMM'de araştırma komisyonu kurulmasını talep etti ve bu doğrultuda önerge sundu. CHP'nin bu önergesine AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "Siyasi propaganda yapmak istiyorlar" şeklinde cevap verdi.

7. Devamlı fazla vermesine alıştığımız, cari açığımızın kapanmasında etkili rol oynayan net hata noksan kasım 2019'da -1,85 milyar dolar oldu.

Önceki aylarda kaynağı belirsiz para girişi şimdi para kaçışı olarak karşımıza çıkıyor gibi.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Dayi ben reysastayim kusura bakma biraz yukari bagir sesin gelmiyor. Anlasilmiyor ne dedigin.
    sirket sahıbının oglunun hısse aldıgını bılıyor dikkat et elınde patlamasın

Sayfa 470/999 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •