Sayfa 879/999 İlkİlk ... 379779829869877878879880881889929979 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 7,025 - 7,032 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yigitliklen alakası yok Bora bey, hepimiz riskli yaşlardayız, hem sen Corananin antiseptiğini de içmiyorsun.
    Başlayacağım .

Anlaşıldı...

Akşam üstü martini ile başlayıp, gece bir kadeh de rakı...

yeterli olur sanırım.

Virüsü öldüren içki dozu belli değil anlaşılan.

2. Son haberler aşağıda.. virüs resmen bu gece patladı gidiyor..

https://tr.sputniknews.com/dunya/

3. Bir haber dolaşıyor doğru mu? Umarım değildir çünkü şok içindeyim.

4. Dolar başlığına uygun bir konu da ben yazayım.

Ankara şehir hastanesinde mesai dışı muayene uygulaması varmış. 3 gün önce randevu alarak bu akşam 18:30 da muayene olmak için doktorun kapısındaydım. 10 dk, 15 dk.....40 dk. dr. yok. Sekreterlere soruyoruz '' Dr. yok mu, gelecek mi, nerede vb.'' adamlar birbirini tanımıyor. Soracak yer ( sorumlu ) bulamıyorlar derken ortalık karışacak gibi olunca bir bayan görevli '' Dr. arkadaşımız nöbetçi olduğunu unutmuş, evine gitmiş. Aradık şimdi gelecek '' dedi. 8 dk. sonra genç bir Dr. geldi. Yorgun, bezgin ve isteksiz. Yakasında yazan isim bizim randevu aldığımız isim değildi. Neyse muayene olduk. Ultrason, kan- idrar istedi. Ultrason için 1,5 litre su içerek sıkışmam istendi. Suyu içtik 2 saat sonra sıkıştığımı söyledim . Görevli '' şu an randevulu hastalara bakılıyor, gelmeyen olursa sizi alacağım '' demez mi .

Yahu sıkışmışım , şimdi tuvalete gider rahatlarsam, siz çağırınca tekrar sıkışmayı mı bekleyeceğim. Benim elimdeki bu barkod randevu değilmi, gece vakti zevkimden mi bekliyorum dedim. Kavga çıktı. Mesele başkaymış. O meseleyi buraya yazarsam olayın özünü değilde , benim yazdığımı tartışmaya başlarlar ve günümüz şartlarında zararlı çıkarız. Hasta olmamak gerek !! Saygılar.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Bir haber dolaşıyor doğru mu? Umarım değildir çünkü şok içindeyim.
    Resmi açıklamaları bekleyelim.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Hani daha da kötüsü şu:

Bazan bir konunun yarattığı toplumsal panik, gerçekleşse dahi vereceği zarardan bile fazla olabiliyor.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Dolar başlığına uygun bir konu da ben yazayım.

Ankara şehir hastanesinde mesai dışı muayene uygulaması varmış. 3 gün önce randevu alarak bu akşam 18:30 da muayene olmak için doktorun kapısındaydım. 10 dk, 15 dk.....40 dk. dr. yok. Sekreterlere soruyoruz '' Dr. yok mu, gelecek mi, nerede vb.'' adamlar birbirini tanımıyor. Soracak yer ( sorumlu ) bulamıyorlar derken ortalık karışacak gibi olunca bir bayan görevli '' Dr. arkadaşımız nöbetçi olduğunu unutmuş, evine gitmiş. Aradık şimdi gelecek '' dedi. 8 dk. sonra genç bir Dr. geldi. Yorgun, bezgin ve isteksiz. Yakasında yazan isim bizim randevu aldığımız isim değildi. Neyse muayene olduk. Ultrason, kan- idrar istedi. Ultrason için 1,5 litre su içerek sıkışmam istendi. Suyu içtik 2 saat sonra sıkıştığımı söyledim . Görevli '' şu an randevulu hastalara bakılıyor, gelmeyen olursa sizi alacağım '' demez mi .

Yahu sıkışmışım , şimdi tuvalete gider rahatlarsam, siz çağırınca tekrar sıkışmayı mı bekleyeceğim. Benim elimdeki bu barkod randevu değilmi, gece vakti zevkimden mi bekliyorum dedim. Kavga çıktı. Mesele başkaymış. O meseleyi buraya yazarsam olayın özünü değilde , benim yazdığımı tartışmaya başlarlar ve günümüz şartlarında zararlı çıkarız. Hasta olmamak gerek !! Saygılar.
    Böbrek taşı sanırım.
    Allah yardımcınız olsun.
    Bu yıl 4 tane düşürdüm.
    Taşları yakalayıp incelemeye verin.
    MTA 30 TL'ye yapıyor.
    Buna göre bir diyet önerisini doktorunuzdan isteyebilirsiniz.
    Düşürmek için ise ekşiye bakınız...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Dolar kuru da bir şeyleri doğruluyor gibi...

6,20 yi geçtik.

Sayfa 879/999 İlkİlk ... 379779829869877878879880881889929979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •