Sayfa 315/999 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415815 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 2,513 - 2,520 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Ula bir laf attım yorumlara gel..

2.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    bi yerde ne zaman stratecistttt gorsem.
    hic usenmiyorum.
    yahu salla ne olacak demiyorum.
    ve adamin cvsini buluyorum. ne okumus ne tecrube falan filan.
    hic yanilmiyorum.
    stratecilerine daha da kulak kesiliyorum.
    muthis muthis. muthis yahu.
    Cv, diploma ve unvanlara kayde pek almiyorum. Turkiyede 72 rektorun uluslararasi bilimsel atiflari bile yok. Ama adamlar prof olmus ve her biri universite yonetiyor.

Turkiyede takip ettigim strarejistler arasinda A.Ciftci acik farkla gorusleri isabetli cikan kisilerden biri. 4-5 yil onceki twitlerine bakabilirsin.
    TV lere en cok cikan stratejistlerin cogu kafa uyuluyorlar. Bilgi kirliligi yaratiyorlar.

2014 verilerine göre Brezilya'da 1.5 milyonun üzerinde Japon yaşıyor

Şaka maka derken, olmaz demeyin yahu Brezilyada olmuş, 4 milyon deve g. yağlayıcıdan sonra, 10 milyon Çinli saracaniz başımıza.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5. Yunanistan da Çin istilası!
    Yunanistan da Çin le işbirliği hızlanıyor. Selanik te yeni bir enstitü açan Uzakdoğu devi Ege de güçlü bir diplomatik ve ticari işbirliğine giden yolda ilerliyor.

https://www.gazeteduvar.com.tr/dunya...-cin-istilasi/

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Şaka maka derken, olmaz demeyin yahu Brezilyada olmuş, 4 milyon deve g. yağlayıcıdan sonra, 10 milyon Çinli saracaniz başımıza.

6. Ne oldu yahu herkeşlerde bir telaş...
    Çin toprağa mı gömülüyormuş Çinliler ülkeyi mi boşaltıyormuş?
    Çinlilerin hepsi diğer ülkelere kaçsa bile 1,5/7,5=%20'yi geçemezler.. No panic..

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Abi sen de çok ince gazliyon..

8.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    HalkTv'de İlhan Kesici'yi izledim..
    Enflasyon ve MilliGelir hesaplamalarında eski ve yeni serilerin uzun yıllar birlikte açıklanması gerekirdi çok yanlışlar yapıldı diyor.. Akape sonrası tüm bu istatistikler düzeltilip tekrar açıklanmalı ki 17 yıl nasıl bir yalan rüzgarı yaşamışız herkes bilsin..
    İlhan çoğun , elini taşın altına koymaz , serçe parmağı ile taşı gösterir...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

Sayfa 315/999 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415815 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •