Sayfa 679/999 İlkİlk ... 179579629669677678679680681689729779 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 5,425 - 5,432 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Fazla mesgul etmeyecegim kelimesinin neresini anlamadiniz ki yazmayacagim diye mi anliyorsunuz?
    Komutan blokla geç.
    Bunlar forumu bıraktım deyip 15 gün sonra tekrardan damlayan tayfa.
    Ben blokladım daha ilk girişte.
    Alıntı yapmasan görmem.
    Bir de bana "selamlar" yazdığım için tengi tıngrı mıdır nedir demişlerdi, artık nasıl bir kafaysa.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

2. Bir ülkede adalet hukuk yoksa...

Bir ülkede sosyal gelir dağılımı adaletsizse...

O ülkede sermayeyi ve zenginleri...

Milliyetçiler ve dindarlar korur...!!!!!

Bu ülkede rejim neden değişti....!!!!!!!!!

3.  Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    1983...İZMİT KORDSA (Sabancı holding) Almanlar'la fabrika içinde ünüte kurduk deneme üretimleri yapıyoruz Avusturyadan latex geldi karayolundan sadece bir adet tır tanker...

Tanker şöförü latex kimyasalını indirmemize izin vermiyor holding'in tepesine kadar görüşmeler ...

Fazla uzatmayayım 300 bin amerikan dolarını sabancı holding 1 hafta bulamadı...

Bu ülkenin nüfusu şu an dışarıdan gelenlerle beraber...100 milyona yakın...

Bu ülkede küçük isviçre var...10 milyon yakın...ve bir 10 milyon Almanya'ya yakın...

80 milyona yakın kunta kinte...

Batan nüfus aşşağıdakiler...kimse kimsenin umurunda değil...olduk güney amerika ülkesi...

Yaş kemale erdi geçti...batan devlet görmedim...bir günde 10 asker ölüyor kimsenin umurunda değil bu ülkede halk olsa ankarayı devirir...hergün 10 asker ölsün yinede kimsenin umurunda değil....

30 yıldır uygulanan vahşi kapitalizm bireyin toplumun bütün değerlerini aldı götürdü...

Bu ülkede ahlak ve insanlık erozyonu yaşanıyor...bu ülke 200 milyar dolar ihracat yapamıyor fakat 200 milyar dolardan fazla uyuşturucudan para kazanıyor...birileri 50 bin dolar üzeri otomobil kuyruğunda ...Adapazar sapancada daha dün eşşek köyü olan beldede daireler villalar 1 milyon tl üzeri.

Sayfalarca yazı koyulur..

Hangi pencereden bakıyorsanız onu görürsünüz..!!!!

Saraydanmı..kulübedenmi...????
    Kaleminize yureginize saglik.

4.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Komutan blokla geç.
    Bunlar forumu bıraktım deyip 15 gün sonra tekrardan damlayan tayfa.
    Ben blokladım daha ilk girişte.
    Alıntı yapmasan görmem.
    Bir de bana "selamlar" yazdığım için tengi tıngrı mıdır nedir demişlerdi, artık nasıl bir kafaysa.
    Adamin anneanesi oyle ogut vermis o kadar olur. Bir bildigi vardir.

5.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Adamin anneanesi oyle ogut vermis o kadar olur. Bir bildigi vardir.
    Pardon babaannesiymis yanlis kisi oldu

6. Kendisi cok matah bir sey mis gibi birde bana sozumde durmammaktan bahsediyor ama ben sozunde duruyorum. Ama kendisi senle bir daha laf dalasina girmeyecegim dedigi halde yine geldi ucunda dolasiyor. Birde geri dondugumde yazinin o kismini kaldirdigini gordum yazik ama babaanesinde dolayi o donusu normal karsilamaliydi hic silmemeliydi neyse

7. https://twitter.com/SantManukyan/sta...89007685419009

Benim için savaşırsan sana ev açarım, bir dediğini iki etmem mesajı galiba!

Sayfa 679/999 İlkİlk ... 179579629669677678679680681689729779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •