Sayfa 512/999 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Bakan Albayrak: "Türkiye'nin kuru 'şu veya bu demek' bence doğru değil. Ben hep şunu ifade etmeye çalışıyorum; Türk Lirası rekabetçi bir kur olmalı"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bakan Albayrak: "Türkiye'nin kuru 'şu veya bu demek' bence doğru değil. Ben hep şunu ifade etmeye çalışıyorum; Türk Lirası rekabetçi bir kur olmalı"
    İşte önemli olan da zaten sizin kafanızdaki rakam kaç ,millet onu bilemiyor ki sn albayrak.Adanalı vatandaşın dediği gibi yoksa artık olay anlaşıldı,daha ne diyelim illa istiyorsanız toplanak allah diyek))))))İlgili videoyu seyretmeyen varsa seyretsin arkadaşlar , çok ilginç bir vatandaş yorumuydu

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Videosu var mi bilmiyorum ama birazdan bakacagim. Reabetci demesi bence dolar in tl out olmali veya olacak diyor. Ben mi yanlis dusunuyorum videoyu izlemeden bunu demek istedigini dusundum acikcasi.

Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Videosu var mi bilmiyorum ama birazdan bakacagim. Reabetci demesi bence dolar in tl out olmali veya olacak diyor. Ben mi yanlis dusunuyorum videoyu izlemeden bunu demek istedigini dusundum acikcasi.
    eger enflasyonu tek haneli rakamlara cekecegim diyor, hemde kur rekabetci olmali diyorsa ? siz yanlis dusunuyorsunuz !

cunku hem TL'yi zayif tutup hem enflasyonu tek haneli uretemezsiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    eger enflasyonu tek haneli rakamlara cekecegim diyor, hemde kur rekabetci olmali diyorsa ? siz yanlis dusunuyorsunuz !

cunku hem TL'yi zayif tutup hem enflasyonu tek haneli uretemezsiniz.
    Burasi Turkiye iste sizin yanildiginiz yerde orasi. Dolar 10 tl olur enflasyon eksi bile cikar kimsede birsey diyemez. Diyeni silivride bu sogukta bekletirler.

Tcmb: 35,2 milyar türk lirası kâr payı avans tutarının, 5,3 milyar türk lirası ihtiyat akçesinin hissedarlara dağıtımına başlanmıştır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'nin Meclis'te verdiği "FETÖ'nün siyasi ayağı araştırılsın" önergesini AK Parti ve MHP'nin neden reddettiğini açıkladı. Erdoğan, "CHP iddia sahibi olduğuna göre ispatlamakla mükellef. AK Parti'de, MHP'de böyle adamlar varsa ispatla. İspatlayamıyorsan bu adamlar sende" dedi.

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'nin Meclis'te verdiği "FETÖ'nün siyasi ayağı araştırılsın" önergesini AK Parti ve MHP'nin neden reddettiğini açıkladı. Erdoğan, "CHP iddia sahibi olduğuna göre ispatlamakla mükellef. AK Parti'de, MHP'de böyle adamlar varsa ispatla. İspatlayamıyorsan bu adamlar sende" dedi.
    Versin ic isleri bakanligini ispatlasinlar. Bir vatandas kadar yetkisi olan nasil bulsun?

Sayfa 512/999 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •