Special Days Image
Sayfa 337/999 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437837 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,746
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bu proje devam etse şimdi uzay mekiğinde bir numara olurduk

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Yalnız bir durum var. Hani uzayda yer çekimi olmadığından ,tuvalet ihtiyaçlarını elektrikli süpürge ile çözerdik de gaz çıkaranları nasıl hallederdik onu bilemedim. Şimdi bu araç Osmangazi köprüsü üzerinden geçerken tanıtılacaktı. Pilimi yokmuş?Emniyet kemeri takılı değil,hava yastıkları ne alemde?Tamamen kaporta,bir devrim bile değil,göz boyamaca yazdım şuraya, Bırakın yerli milli hikayelerini. Tamamen içi boş. Benim fikrim ve düşüncem. Yazdığım gibi umarım utanırım. Utanmaktan da utanmam,gurur duyarım.

Reyisin yerli ve milli tumofili kullanırken, hızın -0- km.'yi göstermesi, video görüntüsünün 35 kalite oluşu, dış çekim olmayışı benim midemi bulandırıyor.

Semra koy bir kasette, neşemizi bulalım 30 yıl oldu görüntü daha net!

DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Yalnız bir durum var. Hani uzayda yer çekimi olmadığından ,tuvalet ihtiyaçlarını elektrikli süpürge ile çözerdik de gaz çıkaranları nasıl hallederdik onu bilemedim. Şimdi bu araç Osmangazi köprüsü üzerinden geçerken tanıtılacaktı. Pilimi yokmuş?Emniyet kemeri takılı değil,hava yastıkları ne alemde?Tamamen kaporta,bir devrim bile değil,göz boyamaca yazdım şuraya, Bırakın yerli milli hikayelerini. Tamamen içi boş. Benim fikrim ve düşüncem. Yazdığım gibi umarım utanırım. Utanmaktan da utanmam,gurur duyarım.
    Ben göremedim ama, vites -P- konumundaymış.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,746
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ben göremedim ama, vites -P- konumundaymış.
    Yokuş aşağı salmışlar,ileride bekleyen grup olur ya frenler tutmazsa diye tedbir amaçlı, aracı karşı yöne niye çevirirlerkine?

5. 2020 yılı gelir vergisi dilimleri

Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

6. motorola razr candır ... foldable gardaş...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

Cereyanlı otomobil konusunu biraz okudum da, selam vereni ağzını 10 milyar euro gaymeden açıyor, aleykumselam deyeni 33 milyar euro gaymeden!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

8.  Alıntı Originally Posted by subcomponent Yazıyı Oku
    ben hala anlamıyorum ağaoğlu o tiple o kılık ve uslupla ve boy boy hanım(!)larla nasıl pazarlama yapabiliyor da nasıl daire satıyor...satmış adam yani bir şekilde şimdiye kadar.

bu otomobilde fiyat ne olacakmış? yerli oto diye özel bir banka kredisi filan mı olur acaba? öyle şeyler yaparlar sanki.
    sn. subcomponent , yaşam formlarının fiziksel görünüşleri ile ilgili yargılama yapmayalım... Hayat sürprizlerle dolu , önünüz bomboş bir yolda giderken karşıdan gelen kamyonun tekerleği kopar fırlar gelir sizin arabanızın camına çarpar suratınızın yarısını alıp götürüverir. Hayatınızın akışı değişiverir... saygılarımla
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

Sayfa 337/999 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437837 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •