Sayfa 759/999 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 6,065 - 6,072 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by Alsat Yazıyı Oku
    Benim de iç basından öğrendiğim iddia doğru ise bu adam şahsiyetsizin biriymiş. Kendi ülkesine karşı olan haberleri kaynak dahi göstermeden yayınlamaya hazır ve nazır olan adi herifin tekiymiş, duyduğum iddiaya göre.

Siz de maşa olmuşsunuz bu adama.
    hangi iç basınmış bu, iç basının %90'nı haysiyet yoksunu olmuş..

2.  Alıntı Originally Posted by Alsat Yazıyı Oku
    Benim de iç basından öğrendiğim iddia doğru ise bu adam şahsiyetsizin biriymiş. Kendi ülkesine karşı olan haberleri kaynak dahi göstermeden yayınlamaya hazır ve nazır olan adi herifin tekiymiş, duyduğum iddiaya göre.

Siz de maşa olmuşsunuz bu adama.
    Özellikle iddia olarak altını çizdim. Eğer bir savaş ortamı oluşuyorsa ortada çok fazla dezinformasyon olur. Bu kontr-istihbaratın gereğidir. O nedenle iç-dış basın fark etmeksizin tüm bilgileri iyi bir süzgeçten geçirip değerlendirmeliyiz.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3. Benim vurgulamak istediğim, bu ülkeye "kara çalmak" için pusuya yatmış bekleyenlere. İroni yaparken illa altına ironi mi yazalım.
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    hangi iç basınmış bu, iç basının %90'nı haysiyet yoksunu olmuş..

4. Ozel vatandas olmaya gerek yok ressam suri ol yeter

5.  Alıntı Originally Posted by Alsat Yazıyı Oku
    Benim vurgulamak istediğim, bu ülkeye "kara çalmak" için pusuya yatmış bekleyenlere. İroni yaparken illa altına ironi mi yazalım.
    höt desen al sana bir zöt diyecek adamların lafına bakıp ironi mi yapılırmış yahu
    bunlara inananlara dallama diyorlar dıj basında..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Milli Savunma Bakanı Akar konuşuyor:

- Mehmetçiğin can güvenliğiyle alakalı hiçbir sorun yok. Rusya ile karşı karşıya gelme niyetimiz yok. Görüşmeler düğümlenmedi, sürecek. Gözlem noktaları görevine devam edecek.

- Demokratik bir yönetim olduğunda Türkiye çıkacak. Esad zulmü biterse bunların önüne geçilir. TSK milletin emrinde, kimsenin şüphesi olmasın.

- Cumhurbaşkanımız talimatı verdi, hedefi gösterdi. A, B, C planlarımız hazır. Yeri gelince uygulanır.

A,B,C planlarını biz bilmeyiz ama şunu biliriz paşam:

- Suriye'de demokratik yönetime biz mi karar vereceğiz? (Bizdeki demokrasiye önem versek daha iyi olmaz mı?)

- İyi de Rusya ile karşı karşıya gelme niyetimiz yok diyorsun...Rusya demokratik olsun olmasın ESED'i sonuna kadar destekleyeceğine göre bu iş nasıl olacak?

Bir anlat da dinleyelim.

Ne anlatsan kafa sallayan TV cilerle bu iş olmaz...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Avrupa Uzay Ajansı (ESA) 2 ay boyunca yatacak gönüllüler arıyormuş. Uzay ajansı bu projeye dahil olanlara 12.500 sterlin (Yaklaşık100 bin TL) ödeme yapacakmış...

Tam da bizim ülke insanımıza uygun bir iş.

Hem yatacaksın hem de para kazanacaksın.

Hadi benzetmek gibi olmasın, insanımızın kapağı atmak için birbirini kırıp torpil aradığı devlet memuriyeti gibi...

Tehlikesi ne olursa olsun tamamını bizden insanlar doldurur bu işin...

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Milli Savunma Bakanı Akar konuşuyor:

- Mehmetçiğin can güvenliğiyle alakalı hiçbir sorun yok. Rusya ile karşı karşıya gelme niyetimiz yok. Görüşmeler düğümlenmedi, sürecek. Gözlem noktaları görevine devam edecek.

- Demokratik bir yönetim olduğunda Türkiye çıkacak. Esad zulmü biterse bunların önüne geçilir. TSK milletin emrinde, kimsenin şüphesi olmasın.

- Cumhurbaşkanımız talimatı verdi, hedefi gösterdi. A, B, C planlarımız hazır. Yeri gelince uygulanır.

A,B,C planlarını biz bilmeyiz ama şunu biliriz paşam:

- Suriye'de demokratik yönetime biz mi karar vereceğiz? (Bizdeki demokrasiye önem versek daha iyi olmaz mı?)

- İyi de Rusya ile karşı karşıya gelme niyetimiz yok diyorsun...Rusya demokratik olsun olmasın ESED'i sonuna kadar destekleyeceğine göre bu iş nasıl olacak?

Bir anlat da dinleyelim.

Ne anlatsan kafa sallayan TV cilerle bu iş olmaz...
    500 Asker neye kaybetmişiz, can güvenlikleri varsa şaka gibi yahu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 759/999 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •