Sayfa 724/999 İlkİlk ... 224624674714722723724725726734774824 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 5,785 - 5,792 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Bigmaster hocam 6,90 vade ne zaman peki
    Yani......

2.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Elhamdülillah vergi cenneti olduk diyecek bir tabanı olduktan sonra neden kurtulsunlar.
    Atv "vergi cenneti olduk" diye haber yapsa, yediği hıyardaki verginin diğer ülkelerden daha düşük olduğunu sanıp sevinecek milyonlarca cahil var.

Bilmiyor ki zenginden alınmayan (affedilen) vergi, fakirin yediği hıyardan alınıyor.

Tamam cennet olmasına cennet de,
    sana-bana değil..

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,323
     Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Bigmaster hocam 6,90 vade ne zaman peki
    sayın cevdet, ben gördüğün grafikte kırmızı çizginin kırılmasıyla, mavi çizgiyi hedefliyeceğini düşünüyorum yani 6 90 ı,ancak zamanlamalarda oldukça yanılıyoruz, bu bence birazda gönderdiğim bist grafiğinin aşağıya kırılmasına bağlı gibi geliyor bana, çok emin olmamakla beraber buna 2 ay diyelim---- YANİ

4.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Atv "vergi cenneti olduk" diye haber yapsa, yediği hıyardaki verginin diğer ülkelerden daha düşük olduğunu sanıp sevinecek milyonlarca cahil var.

Bilmiyor ki zenginden alınmayan (affedilen) vergi, fakirin yediği hıyardan alınıyor.

sana-bana değil..
    Kaçak çalışanlar vergi vermiyorlar...Sokaktaki işportacılar da...İşini bilen de kaçırıyor...Herkes için cennet aslında...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Kaçak çalışanlar vergi vermiyorlar...Sokaktaki işportacılar da...İşini bilen de kaçırıyor...Herkes için cennet aslında...
    Esnafımız bildiğiniz gibi fiş vermez. Israr ederseniz KDV sini ister ek olarak...

Geçenlerde belki yazdım burada. Enerji kimlik belgesi almak üzere Bakanlığın seçip de ilan ettiği şirketlerden birinden hizmet aldım.

300 liraya anlaşmıştık. Paramı ödedim belge istedim.

KDV alırız ama demez mi.

"Yahu kafayı mı yediniz dedim...Sizler devletin saptadığı şirketlersiniz.

Bana da Enerji Kimlik Belgesi vereceksiniz. Devlet bu hizmeti yaptığınızı bir şekilde biliyor. Nasıl olup da belge vermeyeceksiniz. Ya da ben yarın bir şey olursa bu belgeyi sizden aldığımı nasıl ispat edeceğim."

Baktılar olmuyor verdiler faturayı.

Anlayın ülkedeki vergi disiplinini.

Vergi cenneti değil mi bu ülke yani?

Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku

sana-bana değil..

Bunun olabileceğine inanıyorsanız, ATV'nin haberi solda sıfır kalır vergi cenneti konusunda.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Gezi Parkı eylemlerine ilişkin aralarında iş adamı Osman Kavala, gazeteci Can Dündar, Ayşe Mücella Yapıcı ve oyuncu Memet Ali Alabora'nın da bulunduğu 1'i tutuklu 6'sı firari 16 sanığın "Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'ni ortadan kaldırmaya teşebbüs" suçundan yargılandığı davada karar çıktı. Sanıklar tüm suçlardan beraat etti. Tutuklu tek sanık Osman Kavala'ya tahliye kararı çıktı.

Savcılıkça sanıklar için çeşitli suç iddiaları temelinde 612 yıldan 3 bin 158 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması talep ediliyordu.

İyi mi?

Peki Osman Kavala hayatının 2,5 yılını (1 Kasım 2017 den beri) içeride her türlü özgürlükten mahrum yaşadı.

Ne olacak kim verecek bunun hesabını?

Kelleyi (ya da nereyse) kurtardın diye sevineceksin bu ülkede...

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Gezi Parkı eylemlerine ilişkin aralarında iş adamı Osman Kavala, gazeteci Can Dündar, Ayşe Mücella Yapıcı ve oyuncu Memet Ali Alabora'nın da bulunduğu 1'i tutuklu 6'sı firari 16 sanığın "Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'ni ortadan kaldırmaya teşebbüs" suçundan yargılandığı davada karar çıktı. Sanıklar tüm suçlardan beraat etti. Tutuklu tek sanık Osman Kavala'ya tahliye kararı çıktı.

Savcılıkça sanıklar için çeşitli suç iddiaları temelinde 612 yıldan 3 bin 158 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması talep ediliyordu.

İyi mi?

Peki Osman Kavala hayatının 2,5 yılını (1 Kasım 2017 den beri) içeride her türlü özgürlükten mahrum yaşadı.

Ne olacak kim verecek bunun hesabını?

Kelleyi (ya da nereyse) kurtardın diye sevineceksin bu ülkede...
    Ceza kıyasıda yok, Balyoz davasinda veya benzer davalarda şakır şakır ağırlaştırılmış müebbet veren hakimler, bu suçlardan komik cezalar aldılar,
    bunların araları bozulmasa bu davalarda ceza alanların hayatları kaydıydı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 724/999 İlkİlk ... 224624674714722723724725726734774824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •