Special Days Image
Sayfa 254/999 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan asgari ücret açıklaması geldi.Erdoğan. 'Geldikleri noktayı görelim inşallah jestimizi yaparız' dedi.
    3-5 de biz koyarız
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan asgari ücret açıklaması geldi.Erdoğan. 'Geldikleri noktayı görelim inşallah jestimizi yaparız' dedi.
    Cuma namaz çıkışı sadaka verir gibi...

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bende diyom geberik doalra bi can geldi neden acaba
    Orada algo robot var .

if reis start speak bla bla bla

Mehmetkirsoy Guest
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bu arada pis ters köşe olduk.

Dün swap ihalesi haberinde detaya girilmemiş ve swapın yönü tam anlaşılmayacak şekilde cümleler kurulmuştu.

Ben de swapın yönünü tcmb piyasaya döviz verecek piyasadaki fazla TL likiditesini emecek şeklinde yorumlamıştım.

Bugün sn. jondowes un uyarısı ile olayın tam tersi olduğu ortaya çıktı. Ancak bu detay haberlerdeki metinde gözükmüyormuş takasın yönü ancak tcmb ihale ekranının altında belirtiliyormuş.

Yani sizin anlayacağınız tcmb bana göre çok çok acaip bir hamle yaptı.

Piyasadaki dövizi alıyor rezervine ekliyor, halihazırda zaten likidite fazlasına giden TL para arzına da borç aldığı bu döviz karşılığı aşırı ve nerdeyse kalıcı (6ay) TL enjekte ediyor.

Hayırlısı olsun diyelim.
    Kardeş tcmb dolar verip tl almıyor mu

5. Benim bildiğim pazarlıkta cebine para girecek işçi veya veya cebinden para çıkacak işveren jest yapar,

bu konumlarda olmayan bir devlet başkanı nasıl jest yapar!

6. 20 Aralık Cuma 14:05 ERDOĞAN: (ASGARİ ÜCRET) İNŞALLAH JESTİMİZİ YAPARIZ, MEMNUN EDECEK ADIMI ATARIZ-HT

20 Aralık Cuma 14:03 ERDOĞAN: YERLİ OTO ÖN GÖSTERİMİNİ 27 ARALIK'TA DÜŞÜNÜYORUZ-BN

20 Aralık Cuma 14:01 ERDOĞAN: 2020 İÇİNDE FAİZDE TEK HANELİYE GİDİYORUZ-BN

20 Aralık Cuma 14:00 ERDOĞAN: (ABD YAPTIRIMLARI) BİZİM DE YAPTIRIMLARIMIZ OLACAKTIR-BN

20 Aralık Cuma 14:00 ERDOĞAN: FAİZ İNDİRİMİNİN 2020'DE DE SÜRDÜĞÜNÜ GÖRECEĞİZ-BN

7. RTE doğrulamış arazilerin Katarlılara satıldığını Kanal İstanbulda...

İsmini de KATAR İSTANBUL yapacam görürsünüz siz diyomuş...

Sayfa 254/999 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •